У Сумах опрацьовували створення доступного середовища для осіб з інвалідністю

У Сумах опрацьовували створення доступного середовища для осіб з інвалідністю. суми, доступність, забезпечення, засідання, інвалідність, clothing, person, wall, man, indoor, furniture, table, people, group, human face. A group of people in a room

У Сумах опрацьовували створення доступного середовища для осіб з інвалідністю. суми, доступність, забезпечення, засідання, інвалідність

У четвер, 26 квітня, під головуванням заступника міського голови Ольги Волошиної відбулось чергове засідання міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

У засіданні взяли участь представники міської влади та громадських організацій, які опікуються людьми з інвалідністю. Присутні обговорили питання щодо планування заходів із забезпечення доступності вулично-шляхової мережі, житлового фонду та громадського транспорту.

Учасники засідання активно дискутували щодо створення пішохідного путівника центром міста для осіб з особливими потребами, визначення перехресть для подальшого облаштування світлофорами зі звуковим оснащенням тощо.

Інформаційний портал Сумської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*