В Індустріальному районі створили інтерактивну карту доступності (ФОТО, ВІДЕО)

В Індустріальному районі створили інтерактивну карту доступності (ФОТО, ВІДЕО). дорожня карта, харків, довідник, обмеженими можливостями, інвалідність, wall, person, human face, indoor, computer, laptop, man, clothing, desk. A group of people sitting at a table

В Індустріальному районі створили інтерактивну карту доступності. дорожня карта, харків, довідник, обмеженими можливостями, інвалідність

Харків. Засідання Комітету із забезпечення доступності маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури пройшло 12 квітня у міській раді.

Засідання комітету проходить раз на місяць. Члени комітету обговорили питання доступності пішохідно-тротуарної зони для людей з інвалідністю та презентували Дорожню карту для людей з обмеженими можливостями. Довідник з адресами і телефонами установ та організацій, які необхідні людям з інвалідністю, оприлюднений на сайті проекту «Єдина соціальна мережа» та міської ради.

«У місті вже доступна вулиця Сумська, і при капітальному ремонті різних об’єктів враховуються потреби людей з обмеженими можливостями – знижується бортовий камінь, встановлюються світлофори з кнопками виклику й звуковими пристроями. Наше завдання – максимально видозмінити вигляд міста в цьому напрямку. Тому в нашому комітеті працюють люди з обмеженими можливостями, які представляють різні райони Харкова. З ними ми співпрацюємо і їх побажання враховуємо. Попереду у нас ще багато роботи», – зазначила віце-мер.

Члени комітету заслухали інформацію про доступність Індустріального району. У райадміністрації створили інтерактивну карту, на якій відзначили будинки, де проживають люди з обмеженими можливостями, і позначили план робіт із забезпечення доступності.

Як зазначила заступник голови райадміністрації Олена Великанова, в районі проживають 10 тис. 93 людей з інвалідністю, 366 з яких пересуваються на інвалідних візках. Повністю доступні для людей з обмеженими можливостями будівлі райадміністрації, управління праці та соціального захисту, територіального центру. Також пандус встановлений перед входом у будівлю районного суду, і зараз вирішується питання про встановлення внутрішнього з’їзду. 41 з 49 аптек обладнана пандусами, які відповідають нормам. Також обладнані пандусами три школи – №26, 113 і 168 і дитячий сад №307. Вирішується питання про доступність районних ДЮСШ та установ культури.

На прохання жителів в райадміністрації розглядають і виконують заявки з проханням знизити бортові камені для заїзду на тротуари і перед пішохідними переходами.

Зазначимо, що на наступному засіданні представники комітету обговорять питання доступності закладів охорони здоров’я. Також в планах – запросити власників великих мереж кіосків, щоб зробити їхні пункти продажів доступними.

Офіційний сайт Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*