В Одесі особам з інвалідністю створюють умови доступності до соцоб’єктів

В Одесі особам з інвалідністю створюють умови доступності до соцоб’єктів. одеса, доручення, доступність, засідання, інвалідність

В Одесі особам з інвалідністю створюють умови доступності до соцоб’єктів. одеса, доручення, доступність, засідання, інвалідність

28 травня 2020 року в кінозалі Центру надання адміністративних послуг (вул. Косовська, 2Д) відбулося засідання комітету забезпечення доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур міста Одеси, повідомляє Офіційний сайт міста Одеса.

Засідання проходило під головуванням в.о. першого заступника Одеського міського голови Сергія Подгайного, який очолив комітет доступності відповідно до розпорядження Одеського міського голови.

Під час зустрічі відбулося обговорення питання про дотримання вимог державних будівельних норм і стандартів щодо створення умов доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при капітальному і поточному ремонті на пішохідних перехрестях і тротуарах.

Учасники наради розглянули питання про підготовку спеціальних місць відпочинку для осіб з інвалідністю на міських пляжах – у районі 11-ї станції В. Фонтану, у гідропарку «Лузанівка», а також між траверсами №15-16 та №16 у районі пляжу «Дельфін», де знаходиться дайвінг-центр для осіб з інвалідністю.

Представники департаменту охорони здоров’я Одеської міськради розповіли про надання медичних послуг під час відпочинку на зазначених пляжах і відзвітували про надання медпослуг у закладах охорони здоров’я.

За результатами засідання голова комітету Сергій Подгайний дав доручення профільним підрозділам муніципалітету щодо вирішення низки поставлених питань для забезпечення доступного безбар’єрного середовища в Одесі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*