В одному з куточків Житомирщини незабаром з’явиться соціальне таксі для людей з обмеженими можливостями

В одному з куточків Житомирщини незабаром з’явиться соціальне таксі для людей з обмеженими можливостями. малин, перевезення, служба, соціальне таксі, інвалідність, land vehicle, vehicle, outdoor, wheel, auto part, truck, bus, transport, tire, car. A truck is parked on the side of a road

Днями Малинська міська рада ухвалила рішення про створення на базі Територіального центру соціального обслуговування спеціальної служби для безоплатного перевезення дітей та дорослих з інвалідністю, які мають тяжкі захворювання опорно-рухового апарату, повідомляє 0412.ua.

Для функціонування нової структури з міської казни планують виділити близько 220 тисяч гривень, які спрямують на заробітну плату персоналу, технічне обслуговування спецавтомобіля та пальне.

Наразі керівництво Терцентру, за сприяння народної депутатки від Малинщини, звернулося в Мінсоцполітики із відповідним пакетом документів для отримання транспорту, яким перевозитимуть осіб з інвалідністю. У держбюджеті цьогоріч на закупівлю спецавтомобілів для потреб територіальних громад закладено 30 мільйонів гривень.

Графік роботи соціального таксі оприлюднять згодом.

Також, до речі, з обласного департаменту праці, соціальної та сімейної політики днями в малинське УПСЗН надійшли кошти у сумі 61 872 гривні на забезпечення дітей з інвалідністю та інших категорій населення технічними засобами реабілітації — милицями, ходунками, возиками тощо.

Ще один соціальний проєкт підтримки осіб з особливими потребами наразі перебуває на розгляді у мерії. Попередньо на черговому засіданні бюджетної комісії заслухали керівництво підприємства «Надія», яке планує працевлаштувати вісім людей з інвалідністю працездатного віку. Згідно із розробленим проєктом, для старту виробничого процесу необхідно 310 тисяч гривень: 150 тисяч з яких спрямують на придбання лінії для розфасовки будматеріалів, решту — навантажувача. Згідно із державною програмою, ці витрати частково покладаються на органи місцевого самоврядування, оскільки підприємство засноване громадським об’єднанням осіб з інвалідністю. Остаточне рішення малинських посадовців стане відомо після детального вивчення пропозиції профільними відділами мерії.

Ketlandia

Джерело: «Малинські новини», Фейсбук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*