Відвідуєте драмтеатр без перешкод? Як потрапляли на виставу діти на візочках? (ВІДЕО)

Відвідуєте драмтеатр без перешкод? Як потрапляли на виставу діти на візочках? (ВІДЕО). чернігів, доступ, діти на візочках, особливими потребами, пандус, person, floor, indoor, clothing, people, group, bicycle, wheel, land vehicle, man. A group of people standing in front of a store

Незручне свято.

Чернігів. Щороку в місті організовують обласне новорічне свято для дітей з багатодітних родин, учасників АТО та малечі з особливими потребами. Традиційно захід проводять у драмтеатрі. Все як зазвичай: солодкі подарунки, вистави, спілкування із Дідом Морозом. Із року в рік програма майже не змінна. Традиційним залишається у будівлі театру і відсутність належних пандусів. Батькам дітей на візочках самотужки доводиться заносити нелегкий транспорт із малечею. На жаль, сходи це частина шляху до мистецтва.

Проблема доступу людей з обмеженими можливостями до будівель соціального значення багато років ніяк не вирішується. Жителі міста, які користають візочками мають самостійно долати перепони.

Попри це кожен із них безмежно радіє відвідуючи заходи та вистави. Сподіваються, в новому році все зміниться на краще. Адже вони вміють вірити у дива як ніхто інший.

Попри бар’єри на шляху запрошені поринули у казковий настрій. Сподіваємось, новий рік відкриє для людей з обмеженими можливостями більше дверей.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Gorod.cn.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*