Забезпечення доступності інфраструктури для людей з обмеженими фізичними можливостями

Забезпечення доступності інфраструктури для людей з обмеженими фізичними можливостями. добропілля, доступність, обстеження, інвалід, інфраструктура, bicycle, wheel, bicycle wheel, furniture, outdoor, person, tire, seat, chair, land vehicle. A person sitting on a bicycle seat

Забезпечення доступності інфраструктури для людей з обмеженими фізичними можливостями. добропілля, доступність, обстеження, інвалід, інфраструктура

15 лютого 2018 року в офісі організації інвалідів «Джерело» (місто Білицьке) відбулось виїзне засідання комітету щодо забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

В заході взяли участь представники організації інвалідів «Джерело», організації інвалідів «Союз-Чорнобиль України», відділу комунального господарства, управління соціального захисту, заступник директора комунального підприємства «Добропільська служба єдиного замовника», директор комунального підприємства «Добропільський міський транспорт».

В загальну чисельність членів Комітету додатково включені представники організацій інвалідів «Джерело» та «Союз-Чорнобиль України».

Представник управління соціального захисту зазначив, що чисельність інвалідів в містах Добропілля (54 особи) та Білицьке (55 осіб) значно більша, ніж в інших населених пунктах Великого Добропілля.

Представниками організацій інвалідів «Джерело» та «Союз-Чорнобиль України» були визначені основні проблеми з забезпечення доступності, які потребують першочергового вирішення.

Планується провести обстеження тротуарів, зупинок на наявність та стан з’їздів для інвалідів та інших маломобільних груп населення. За результатами обстеження будуть внесені зміни до «Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля на 2018 рік».

Добропільська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*