Запрошуємо тернополян надати пропозиції до 1 грудня щодо створення безбар’єрного середовища у місті

Запрошуємо тернополян надати пропозиції до 1 грудня щодо створення безбар’єрного середовища у місті. концепція, тернопіль, пропозиція, створення, інвалідність

Запрошуємо тернополян надати пропозиції до 1 грудня щодо створення безбар’єрного середовища у місті. концепція, тернопіль, пропозиція, створення, інвалідність

З метою покращення нашого міста, забезпечення комфортних умов життя та рівних прав мешканців у Тернополі розробили Концепцію зі створення безбар’єрного середовища для осіб з інвалідністю та інших категорій маломобільних груп населення на території Тернопільської громади «Тернопіль – місто без бар’єрів».

Для створення цієї Концепції у місті попередньо тривав збір пропозицій та їх обговорення з метою облаштування безперешкодного простору. Отримані пропозиції були опрацьовані відповідальними структурами міської ради, за результатами яких Концепція опрацьована та виноситься на обговорення громадськості.

Тож запрошуємо активних та охочих тернополян ознайомитись зі сформованою Концепцією безбар’єрності та висловити свої пропозиції, заповнивши форму, що у розділі «Е-Сервіси» («Обговорення «Місто без бар’єрів») до 1 грудня 2023 року включно.

Ознайомитись із Концепцією зі створення безбар’єрного середовища для людей з інвалідністю та інших категорій маломобільних груп населення на території Тернопільської міської територіальної громади «Тернопіль – місто без бар’єрів» на 2024-2026 роки можна тут.

План дій з впровадження Концепції зі створення безбар’єрного середовища можна переглянути тут.

Тернопільська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*