Ігри воїнів: дніпрянин Павло Воловик став призером всесвітніх змагань (ВІДЕО)

Ігри воїнів: дніпрянин Павло Воловик став призером всесвітніх змагань (ВІДЕО). warrior games, ігри воїнів, павло воловик, військовослужбовець, змагання

93 золоті, срібні і бронзові медалі. Збірна України посіла друге місце на всесвітніх «Іграх воїнів», який завершився у США. Журналісти ДніпроTV записали ексклюзивне інтерв’ю з дніпрянином, який захищає кольори національної збірної України. Про шлях справжнього воїна до перемоги – дивіться далі.

2020-го Павло Воловик підірвався на ворожій міні. Праву нижню кінцівку врятувати не вдалося. Взяти участь у відборі «Warrior Games» запропонували друзі.

Павло Воловик, військовослужбовець ЗСУ, призер змагань «Warrior Games»: «Було присутньо 250 військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань, ось. І з цих 250 людей 32 людини пройшли до збірної. В цю кількість потрапив я».

Попри поранення і тривалу реабілітацію, захисник продовжував важкі тренування і підготовку за кордоном.

Павло Воловик, військовослужбовець ЗСУ, призер змагань «Warrior Games»: «Півтора місяці ми були в Британії, дуже їм вдячний за то. Ми реально за півтора місяці підготовки здобули досить серйозні результати, і Британія дуже сильно посприяла тому».

А у серпні наша збірна вирушила на всесвітні «Ігри воїнів». У змаганнях брали участь представники різних родів військ США, Канади і вперше України, —розповідає колега Павла.

Дмитро Браницький, військовослужбовець ЗСУ, призер змагань «Warrior Games»: «Всі дуже раді були нас бачити, з усіма спілкувалися, і дуже всі країни нас підтримували. Вони нам і співчували, і казали, що їх країни хочуть нам допомогти. Вони всі нас на змаганнях підтримували».

У підсумку на «Іграх воїнів» збірна України виборола друге місце в командному заліку. І це при тому, що на підготовку було мінімум часу!

Павло Воловик, військовослужбовець ЗСУ, призер змагань «Warrior Games»: «Але, я вам скажу, що за півтора місяці підготовки — це дуже потужній результат, тому що Америка готувалася три роки до того, а ми — півтора місяці. Я вам скажу, якщо б ми готувалися три роки, то було б ще більше медалей».

Зі США українці привезли 93 медалі. І уже розпочали підготовку до інших міжнародних змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*