До уваги ГО осіб з інвалідністю: розпочався конкурс проєктів на державне фінансування-2021

До уваги ГО осіб з інвалідністю: розпочався конкурс проєктів на державне фінансування-2021. го, фонд, проєкт, фінансування, інвалідність

До уваги ГО осіб з інвалідністю: розпочався конкурс проєктів на державне фінансування-2021. го, фонд, проєкт, фінансування, інвалідність

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю (далі – Фонд) оголосив початок нового конкурсу для громадських об’єднань осіб з інвалідністю, які бажають отримати державну підтримку для реалізації своїх проєктів, заходів та програм у 2021 році. Максимальний обсяг фінансування, який можна отримати по одній конкурсній пропозиції – 3 мільйони гривень.

Відповідне оголошення з’явилося на сайті Фонду у п’ятницю, 11 грудня.

Як сказано в оголошенні, державне фінансування може бути виділене для проведення заходів, реалізації проєктів та програм. Серед пріоритетних напрямків, на які звертатиме увагу конкурсна комісія при відборі переможців: покращення доступу до фізичного оточення, транспорту, інформаційно-комунікаційних систем і технологій, послуг для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення; підтримка впровадження інклюзивного навчання на всіх рівнях освіти; поліпшення становища та розширення прав і можливостей жінок та дівчат з інвалідністю; сприяння зайнятості осіб з інвалідністю тощо.

Важливо зазначити, що ГО осіб з інвалідністю може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Граничний обсяг фінансування однієї конкурсної пропозиції бюджетними коштами визначили наступним чином:

  • Для заходу – до 500 тис грн.
  • Для проєкту – до 1,5 млн грн.
  • Для програми – до 3 млн грн.

При цьому, громадське об’єднання зобов’язане співфінансувати реалізацію відповідної програми, проєкту чи заходу не менше ніж на 15%.

Обов’язкова умова для участі у конкурсі – загальнодержавний рівень виконання проєктів, заходів та програм.

“Цього року ми змогли добитися проведення першого відкритого конкурсу для ГО осіб з інвалідністю. Це був неймовірний крок для громадянського суспільства України. І хоч проведення конкурсу не було простим і в майбутньому точно потребуватиме удосконалень та доопрацювань, ми можемо з упевненістю говорити, що громадські об’єднання осіб з інвалідністю отримали чудову можливість не тільки реалізувати соціально значимі та важливі проєкти, але й зміцнити власну самозарадність, відтак і спроможність сектору загалом. Це безперечно досягнення і нам важливо продовжити та за можливості розширити подібні конкурсу у наступні роки”, – відзначила членкиня цьогорічної конкурсної комісії, консультантка УНЦПД з питань публічного фінансування ОГС Дар’я Сидоренко.

Детальніше про умови та правила проведення конкурсу, вимоги до учасників – за посиланням.

Конкурсні пропозиції у друкованому вигляді приймаються з 11 грудня 2020 до 29 січня 2021 включно щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 9:00 до 18:00 години (у п’ятницю – до 16:45 години) Відділом документального забезпечення управління організаційної роботи та адміністративно-господарського забезпечення Фонду, що знаходиться за адресою: 04052, м. Київ, вул. Глибочицька, 72, каб. 445, (4-й поверх), тел.(044) 425-69-13.

Електронна версія пропозиції із зазначенням теми «КОНКУРС – 2021 (назва громадського об’єднання осіб з інвалідністю)» має бути надіслана на е-mail: , .

Контактні телефони:

Відділ взаємодії з громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю управління соціального захисту осіб з інвалідністю та моніторингу якості реабілітаційних послуг Фонду (044) 361-94-15, е-mail: .

Відділ фінансування бюджетних програм управління планування та фінансування бюджетних програм Фонду (044) 463-67-90, е-mail: .

Ivanna Bedei

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*