Хороша новина для громадських організацій осіб з інвалідністю

Хороша новина для громадських організацій осіб з інвалідністю. гооі, проєкт, суспільство, фінансова підтримка, інвалідність, hand, finger

04 травня 2020 року Фонд соціального захисту інвалідів уперше оголосив початок проведення конкурсу для громадських організацій осіб з інвалідністю. Участь у конкурсі можуть взяти всі громадські організації осіб з інвалідністю (далі – «ГООІ»), незважаючи на те, мають вони всеукраїнський статус чи ні. ГООІ можуть подавати та реалізовувати відразу кілька проєктів. Гранична межа фінансування одного проєкту – 500 тис. гривень, інформує УНЦПД.

Для участі у конкурсі ГООІ повинна подати лише 4 документи:

1. Заяву;

2. Опис проєкту та кошторис витрат;

3. Листи-підтвердження. За умови проведення проєкту в співпраці з іншими організаціями громадянського суспільства або органами влади;

4. Інформацію про діяльність ГООІ.

Конкурс має відбутися за загальними прозорими процедурами конкурсу, що регламентовано Постановою КМУ від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка». Експерти Українського незалежного центру політичних досліджень, зважаючи на оголошення про формування конкурсної комісії, яка на 50% має складатися з представників громадянськості, подали заявку на участь у конкурсній комісії, щоб забезпечити проведення конкурсних процедур відповідно до законодавства.

У наказі зазначено, що документи можна буде подати упродовж 30 календарних днів з моменту закінчення (або послаблення карантину). Конкурсну процедуру проведуть до кінця липня, тож уже з вересня 2020 року у ГООІ-переможців конкурсу буде можливість починати реалізацію проєктів.

Текст оголошення доступний за посиланням: https://www.ispf.gov.ua/news/nakaz

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*