Сан-Крістобаль визнали найбільш інклюзивним містом ЄС. Де він знаходиться і чому саме його?

Сан-Крістобаль визнали найбільш інклюзивним містом ЄС. Де він знаходиться і чому саме його?. access city award, сан-крістобаль, безбарʼєрність, інвалідність, інклюзивність

Іспанське місто відзначили за різносторонній підхід до покращення доступності.

Сан-Крістобаль визнали найбільш інклюзивним містом ЄС. Де він знаходиться і чому саме його?. access city award, сан-крістобаль, безбарʼєрність, інвалідність, інклюзивністьФото: Oasis Hotels

Минулого тижня іспанське місто Сан-Крістобаль-де-ла-Лагуна отримало нагороду 2024 Access City Award – конкурс Єврокомісії, у якому міста ЄС змагаються за найвищий рівень інклюзивності та безбарʼєрності, повідомляє Хмарочос.

Місто відзначили за різносторонній підхід до покращення доступності та наполегливість у покращенні життя людей з обмеженими можливостями. Наприклад, увесь рухомий склад та усі станції міського трамвая повністю інклюзивні, а центр міста обладнаний світлофорами для незрячих та тактильну плитку.

У 2021 муніципалітет Сан-Крістобаля запустив систему пересувних пунктів Orange Point, у якому містяни можуть знайти необхідні ресурси для забезпечення інклюзивності. У цих точках є сурдоперекладачі, протишумова система, кваліфіковані працівники та інформаційні матеріали. Місто також ухвалило декларацію захисту прав людей з обмеженими можливостями для сприяння позитивним змінам у цій сфері.

Крім того, у Сан-Крістобалі створено раду з питань інвалідності та омбудсмена з питань людей з інвалідністю. Рада безпосередньо залучає людей з інвалідністю шляхом консультативної роботи, а омбудсмен надає міськраді поради, координуючи та просуваючи міські ініціативи щодо доступності.

Марія Демченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*