Троє вінниччан змагаються в міжнародному вокальному фестивалі серед осіб з інвалідністю (ВІДЕО)

Троє вінниччан змагаються в міжнародному вокальному фестивалі серед осіб з інвалідністю (ВІДЕО). грузія, пансіонат, учасник, фестиваль іверія — брілліант, інвалідність

Троє вінниччан змагаються в міжнародному вокальному фестивалі серед осіб з інвалідністю. грузія, пансіонат, учасник, фестиваль іверія — брілліант, інвалідність

Троє вінничан змагаються в міжнародному вокальному онлайн фестивалі для людей з інвалідністю “Іверія Брілліант”. Ініціаторами та організаторами конкурсу є грузинська громадська організація “Соціальне підприємництво”, повідомляє Суспільне.

Участь у фестивалі беруть представники семи країн світу: Грузії, України, Польщі, Румунії, Азербайджану, Вірменії і Туреччини. Із 33 учасників — 9 від України.

Учасники з Вінниці — Олександр Козак, Маріам Камара та Анна Матвєєва. Обидві дівчини незрячі, працюють в різних стилях. Маріам — поп-музика, Анна — рок-виконавиця.

Олександр — репер. З раннього дитинства мешкає в інтернатах та пансіонатах. Розповідає, має багато друзів. Римувати та класти на музику тексти почав кілька років тому, коли переїхав до Вінницького пансіонату для осіб з інвалідністю та людей похилого віку. Участь у міжнародному онлайн-фестивалі Сашкові запропонував взяти представник конкурсу в Україні Дмитро Швець. Для хлопця, це вже третій конкурс.

Троє вінниччан змагаються в міжнародному вокальному фестивалі серед осіб з інвалідністю. грузія, пансіонат, учасник, фестиваль іверія — брілліант, інвалідністьОлександр Козак

Учасників можна підтримати, зайшовши на сторінку громадської організації «Об’єднання осіб особливих потреб України», обрати там свого виконавця, поставити вподобайку та переглянути відео. Крім того, можна і зателефонувати. Вартість міжнародного дзвінка близько ста гривень. Переможців визначатимуть окремо серед грузинських учасників, та інших країн.

“Переможець отримує путівку на зимовий курорт в Грузії. 2 та 3 місце матимуть можливість записати пісню на студії звукозапису”, – каже голова ГО “Об’єднання осіб особливих потреб України” Дмитро Швець.

Очільник пансіонату Сергій Якубовський каже, якщо Олександр Козак переможе, то гроші на квиток до Грузії знайде.

Юлія Бараболя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*