В рамках конкурсу «Разом в майбутнє» трьом громадам придбано спецавто для людей з обмеженими можливостями

В рамках конкурсу «Разом в майбутнє» трьом громадам придбано спецавто для людей з обмеженими можливостями. харківщина, автомобіль, громада, перевезення, презентація

В рамках конкурсу «Разом в майбутнє» трьом громадам придбано спецавто для людей з обмеженими можливостями. харківщина, автомобіль, громада, перевезення, презентація5 жовтня голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко взяла участь у презентації спеціального автомобіля для перевезення громадян з обмеженими фізичними можливостями, яка відбулася у Дергачівський громаді.

Необхідну сучасну техніку вдалося придбати в рамках проєкту «Турбота про осіб з інвалідністю – запорука соціальної сталості громади», що став переможцем конкурсу «Разом в майбутнє».

Проєкт розроблений в рамках співробітництва між Дергачівською, Малоданилівською та Солоницівською територіальними громадами. Бюджет проекту: 1, 6 млн грн, з яких, 800 тис грн – з обласного бюджету, 488 тис. грн. – з місцевого бюджету, 312 тис. грн. – з селищного бюджету.

Спеціальний автомобіль для перевезення громадян з обмеженими фізичними можливостями обладнаний підйомником. Авто буде обслуговуватися на балансі Територіального центру надання соціальних послуг Дергачівської міської ради «Берегиня» та надавати транспортні послуги маломобільним верствам населення Дергачівської, Малоданилівської та Солоницівської територіальних громад.

«Завдяки нашому обласному конкурсу громади мають додаткові можливості для розвитку своїх територій. І саме від активності і професіоналізму керівника, залежить чи отримає громада кошти для реалізації тієї чи іншої ініціативи. Також хочу відзначити, що вміння різних громад працювати, як єдина команда, дозволяє забезпечити населення, особливо верстви, які потребують соціального захисту, необхідними і якісними послугами», – сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Вона також нагадала, що цього року переможцями конкурсу «Разом в майбутнє» визначено 31 проєкт з усієї Харківщини. Загальна сума, необхідна для реалізації зазначених проєктів становить 46 млн гривень, з яких 25 млн грн – з обласного бюджету, 20,5 млн грн – з місцевих, 0,3 млн грн – кошти конкурсантів, 0,2 млн грн – обсяг фінансування партнерів».

Довідка. Обласний конкурс мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» проводиться з 2012 року. Його мета – підтримка громадських ініціатив та сприяння територіальним громадам у комплексному розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру. За період 2012-2020 років (за 9 років) на обласний конкурс надійшло 6487 проектних заявок, реалізовано 2021 мініпроєкт, на загальну суму 370,7 млн гривень, співфінансування з обласного бюджету – 181,7 млн грн (50% вартості проектів).

Харківська обласна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*