270 людей з інвалідністю знайшли прихисток на Прикарпатті: для них облаштували комфортні умови в 4 установах

270 людей з інвалідністю знайшли прихисток на Прикарпатті: для них облаштували комфортні умови в 4 установах. прикарпаття, онлайн-зустріч, приміщення, прихисток, інвалідність

270 людей з інвалідністю знайшли прихисток на Прикарпатті: для них облаштували комфортні умови в 4 установах. прикарпаття, онлайн-зустріч, приміщення, прихисток, інвалідність

14 липня заступниця голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Людмила Сірко провела чергову онлайн-зустріч із представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста (Швейцарія) та Місії Червоного Хреста України.

Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Місія Червоного Хреста долучається до проєкту облаштування на Прикарпатті приміщень для довготривалого проживання внутрішньо переміщених осіб. Особливу увагу вони зосереджують на ремонті будівель для геріатричної та паліативної категорії громадян, які приїхали в область із зони бойових дій.

Спільно з представниками відповідних департаментів обласної державної адміністрації грантодавці відвідають заклади охорони здоров’я та соціальної сфери у Косівському, Коломийському та Івано-Франківському районах, які після проведення відповідних робіт готові прийняти паліативних хворих. Адже 270 таких людей сьогодні перебувають у лікарнях Івано-Франківська.

За результатами зустрічі визначено чотири установи, в яких за фінансової підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста облаштують комфортні умови для перестарілих та інвалідів.

«Обласна військова адміністрація підготувала перелік об’єктів, де взимку будуть перебувати внутрішньо переміщені громадяни. Ми моніторимо ситуацію та координуємо роботу з їх підготовки до зими. Дякуючи вашій допомозі, спільно наближаємо нашу перемогу», – наголосила Людмила Сірко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*