У Житомирі влаштували надзвичайний день для особливих красунь

1 16 3 img 2281 144742177135 1 2. дівчат

1 16 3 img 2281 144742177135 1

12 листопада став особливим для семи чарівних житомирянок з інвалідністю. Завдяки об’єднанню зусиль та тісній співпраці львівської громадської організації «Розвиток громади» та житомирської – «Я-мама!», Житомир став шостим містом, що долучилося до реалізації проекту «Жіночність без границь», присвяченого соціалізації людей з особливими потребами.

Проект стартував у Львові та наразі продовжується в різних обласних центрах, містах та селищах України, інформує прес-служба ГО «Я-мама!».

Жінки з інвалідністю переважну частину свого часу проводять у стінах власного дому. Для них вихід у ресторан чи кінотеатр – надзвичайне свято. Ось чому ідея зробити особливий день для особливих дівчат стала головною при реалізації проекту. Семеро професійних візажистів та перукарів створили дівчатам образи справжніх українських мавок, а майстерні житомирські фотографи влаштували колоритну фотосесію в українському стилі. Сформувати чудовий настрій та «запалити вогник» в очах учасниць взялися і житомирські ресторатори. Так, колектив ресторану «Корчма» не лише запропонував для проведення фотосесії свій мальовничо оздоблений інтер’єр, але й організував прекрасним україночкам справжні дівочі посиденьки. А на завершення дня, чарівники Львівської майстерні шоколаду здійснили заповітні дитячі мрії учасниць. Дівчата не лише навчалися створювати власні шоколадні шедеври, але і вдосталь поласували неперевершеними смаколиками.

«Жіночність без границь» – це соціальний проект, метою якого є руйнація стереотипів в суспільстві, демонстрація позиції, що дівчина на інвалідному візку – це не вирок, а просто більш тонкий аромат жіночності, який потрібно правильно розпізнати і розкрити» – говорить організатор Всеукраїнського марафону Роксолана Токарська.

Кожна з дівчат – особлива, зі своєю власною життєвою історією і заповітною мрією. Кожна потребує теплоти спілкування і віри в себе. Студійна фотосесія, власний фотоапарат, оволодіння мистецтвом візажу…- прості мрії цих особливих дівчат. Вселити віру в себе, у свою власну жіночу чарівність та реалізувати частину дівочих мрій і покликаний даний проект.

«Цей проект особисто для мене став стимулом рухатися далі, незважаючи ні на які перешкоди, робити реальними мрії, втілювати власні ідеї та плани, та й просто бути такою яка ти є, поважати і любити себе» – натхненно зауважила одна з учасниць проекту, талановита вишивальниця Катерина Чорток.

Заключним етапом проекту «Жіночність без границь» стане Всеукраїнська пересувна фотовиставка світлин учасниць.

Кожен з нас прагне бути особливим, не схожим на інших, ці ж дівчата бажають лише одного – бути для нас звичайними.

1 16 3 8dba4de8622443d0ebfe8a4ab5f914ad 2

1 16 3 f7c3c1039bbede69c41f145c9f0596a9 3

www.0412.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*