Укрпошта: повага до кожної людини з особливими потребами

1 29 4 fotolia 24146559 subscription xxl 2. обмеженими фізичними можливостями

1 29 4 fotolia 24146559 subscription xxl 1В Укрпошті з повагою ставляться до людей з обмеженими фізичними можливостями. Кожного дня оператори та листоноші обслуговують сотні таких осіб як у поштових відділеннях, так і вдома.

Для створення комфортних та рівних умов для життя, Укрпоштою сьогодні забезпечено роботою понад 2 тисячі осіб з обмеженими фізичними можливостями.

«На нашому підприємстві всі працівники рівні в своїх правах. Головний показник, за яким ми оцінюємо працівника – це результативність його роботи, – відзначає керівник Укрпошти Ігор Ткачук. – Накопичений досвід роботи з людьми з обмеженими фізичними можливостями, свідчить, що такі працівники інколи навіть старанніше виконують свої службові обов’язки. Тому якщо до нас звертаються такі претенденти на посади, ми ніколи їм не відмовляємо, звісно, якщо людині така робота не протипоказана».

Піклуючись про споживачів з обмеженими фізичними можливостями, для обслуговування їх на належному рівні Укрпоштою розроблено дистанційний курс для начальників та операторів відділень поштового зв’язку «Послуги без бар’єрів – доступно, зручно, з розумінням». За цим курсом наприкінці 2015 року проведено навчання 14 804 працівників підприємства, котрі задіяні в обслуговуванні осіб з інвалідністю, а також інших маломобільних груп населення.

Крім того, Укрпошта приділяє велику увагу доступності поштових відділень для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Для цього постійно здійснюється робота зі встановлення пандусів, кнопок виклику, розширення дверних отворів для осіб, що пересуваються на інвалідних візках тощо.

Укрпошта

Одна репліка к “Укрпошта: повага до кожної людини з особливими потребами”

  1. Наталія сказав:

    Відвідуючи наше поштове відділення № 222 м Києва я не відчула доступності, на жаль. Вузькі двері, високі вікна до операторів, пандус без перил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*