У Києві починають практикувати фізкультурну 3С терапію для особливих дітей

1 04 4 10654020 10208303110997251 775331922 n 1 2. дітьми

4 квітня в Києві починає свою роботу курс фізкультурної 3С терапії для дітей з аутизмом. Займатися з дітьми, а також навчати фахівців буде автор методики – Пол Кожокару з Румунії. Він є інструктором бойових мистецтв з 20 річним стажем, 8 років з якого працює з дітьми з аутизмом. Пол приїжджає до Києва на запрошення Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», який і ініціює застосування методики в Україні.

3С терапія заснована на трьох принципах: усвідомленість, координація і концентрація. Вона допомагає дитині усвідомити і пізнати себе, розкривши, таким чином, свій повний потенціал. 90% дітей (від 3 до 8 років) показують хороші результати після таких занять.

Терапія ділиться на дві частини. Перша націлена на розвиток великої моторики і балансу: після розминки діти проходять смугу перешкод. Метою другої частини тренування є розвиток пам’яті, координації, дрібної моторики – йде робота з руками. Таким чином, діти розвивають все тіло, не перевантажуючи його.

«У більшості випадків вважається, що особливі люди відрізані від усього світу, але, відповідно до філософії 3С-терапії, вони відрізані в першу чергу від самих себе. Тому їм, можна сказати, намагаються повернути цілісність, – говорить про принципи роботи методики директор з розвитку Фонду «Дитина з майбутнім» Ірина Сергієнко. – В Україні практикується в основному кінезітерапія, але і вона у нас не розвинена. Тому для нашої країни 3С-терапія може стати ще одним важливим кроком до успішної реабілітації особливих дітей».

Крім роботи з дітьми, з квітня також почнеться навчання фахівців цієї методики. Запрошуються фахівці, у яких вже є практика роботи з дітьми (як з особливостями, так і нормативними) – від роботи психолога до вчителя фізкультури.

Більш детальна інформація за телефоном 0503102585 (Ірина),

Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*