Арт-терапія: військові АТО віддячили за підтримку дітям з особливими потребами (ВІДЕО)

Арт-терапія: військові АТО віддячили за підтримку дітям з особливими потребами (ВІДЕО). суми, арт-терапія, військовий, особливими потребами, інклюзивний клас, table, person, sitting, indoor, human face, clothing, people, man, drink, meal. A group of people sitting at a table

Арт-терапія: військові АТО віддячили за підтримку дітям з особливими потребами. суми, арт-терапія, військовий, особливими потребами, інклюзивний класВійськові та діти / 24 Канал

У Сумах діти з особливими потребами разом з військовими розмальовували ангелів, повідомляє Телеканал новин «24».

Над оберегами працювало 20 учнів інклюзивних класів міських шкіл. Їм допомагали нацгвардійці, демобілізовані та бійці АТО. Така арт-терапія, на думку організаторів проекту, допомагає соціалізуватися і військовим, і дітям, які потребують особливої уваги.

Тим паче, що саме ці школярі підтримували моральний дух наших бійців на передовій: надсилали їм патріотичні листівки та подарунки. У майбутньому до схожих занять також планують долучати інші школи та дітей з області.

«Коли нам була необхідна допомога, отримував її й від волонтерів, і від діточок, які малювали, і відсилали подарунки. Хочу віддячити їм хоча б маленькою краплиною своєї душі, своєю допомогою», – військовий 27 сумської артбригади Вадим Марченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*