Черкаських водіїв вчили не паркуватися на місцях для людей з інвалідністю

Черкаських водіїв вчили не паркуватися на місцях для людей з інвалідністю. черкаси, водій, паркування, транспортний засіб, інвалідність, screenshot, text, sign, design, graphic. A close up of a sign

Черкаських водіїв вчили не паркуватися на місцях для людей з інвалідністю. черкаси, водій, паркування, транспортний засіб, інвалідність

Протягом грудня минулого року у Черкасах тривав Місячник забезпечення прав осіб з інвалідністю на паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. Його мета – здійснення заходів із контролю за дотриманням водіями та посадовими особами законодавства в зазначеній сфері, пишуть на сторінці у «Фейсбуці» Патрульної поліції Черкаської області, інформує “Вичерпно”.

Патрульні притягнули до адміністративної відповідальності 102 водія-порушника за ч.5 ст.122 КУпАП.

З метою виконання вимог законодавства в частині, що стосується забезпечення безпечних та комфортних умов для осіб з інвалідністю, співробітниками відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції надано 27 приписів керівникам об’єктів придорожнього сервісу, магазинів, торговельно-розважальних центрів з вимогою визначити місця для паркування інвалідів, як найближче до входів у будівлі та позначити їх відповідними дорожніми знаками та дорожньою розміткою.

Органам місцевого самоврядування м. Черкаси було направлено лист з проханням надати доручення відповідним департаментам щодо виділення місць для паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю уздовж проїзної частини вулиць міста, а також біля комунальних закладів та позначити їх відповідними дорожніми знаками, та розміткою.

Нагадуємо, 26 жовтня 2017 року вступили в дію зміни до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування (зупинку, стоянку) транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. Відтак, санкція статті за відповідне правопорушення передбачає стягнення в розмірі від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1 020 – 1 700 гривень).

Aнна Романенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*