Чому люди з інвалідністю кличуть Олену Зеленську на Словкурорт

Чому люди з інвалідністю кличуть Олену Зеленську на Словкурорт. олена зеленська, слов’янський курорт, лікування, оздоровниця, інвалідність

Чому люди з інвалідністю кличуть Олену Зеленську на Словкурорт. олена зеленська, слов’янський курорт, лікування, оздоровниця, інвалідність

Дружину Президента Олену Зеленську запросили на Слов’янський курорт.

21 травня на пірсі озера Ропне, що на Словкурорті, зібрались люди з інвалідністю, які звернули увагу влади і громадськості на необхідності зберегти оздоровницю, яка їм потрібна для лікування, повідомляє 6262.com.ua.

Сьогодні на курорті склалась дуже сумна ситуація. Оздоровниця перебуває у занепаді, санаторій “Слов’янський”, який поставив на ноги не одну сотню людей, зачинений.

Ще у березні чинна очільниця Словкурорту Наталія Солоха казала нам у інтерв’ю, що підприємству треба розв’язувати юридичні питання, розібратись з боргами робітникам, за комунальні послуги, податки, привести до ладу свої відносини з ДТЕКом і абонентами. У планах було відкрити санаторій у травні, проте цього не сталось.

Зважаючи на ситуацію, люди з інвалідністю вирішили діяти більш радикально, звертатись до найвищої влади, самостійно просувати цю тему.

21 травня на курорті були присутні люди з інвалідністю з Донецької та Луганської областей на чолі з головою громадської організації «Донецька обласна організація людей з інвалідністю” Надією Паламарчук, голова “Правозахисної спілки людей з інвалідністю”, член ради з безбар’єрності Кабміну України, учасник групи з розробки Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору, яку ініціювала Олена Зеленська Олександр Вознюк.

“Для того, щоб комусь допомогти, ми повинні провести моніторинг проблеми. Ми повинні виявити, чому це не вирішується. Ми повинні зрозуміти, хто в певному форматі заважає, хто не хоче працювати для людей. Ми це повинні з’ясувати для того, щоб приймати конкретні рішення” – зазначив Вознюк.

Луганську область на заході представив Микола Надулічний, радник голови Луганської облдержадміністрації і представник асоціації людей з інвалідністю. За його словами, Луганщина готова усіляко сприяти відновленню курорту і надавати необхідну допомогу задля її відновлення. Багато людей з цієї області також у свій час проходили тут оздоровлення, але зараз такої можливості у них немає.

Усі разом учасники заходу запросили Олену Зеленську відвідати Слов’янський курорт, аби звернути увагу на оздоровницю, її стан і отримати надію на можливість її відновлення.

Після офіційної частини заходу присутні взяли віники, пензлі і валики, аби власноруч навести лад на улюбленому місці відпочинку і оздоровлення. Допомогу їм у цьому надали поліцейські зі Слов’янського відділу.

Олександра Пилипенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*