Дар’я Сидоренко: «Війна допомогла багатьом українцям усвідомити важливість доступності»

Дар’я Сидоренко: «Війна допомогла багатьом українцям усвідомити важливість доступності». гс ліга сильних, дар’я сидоренко, війна, доступність, інвалідність

Дар’я Сидоренко: «Війна допомогла багатьом українцям усвідомити важливість доступності». гс ліга сильних, дар’я сидоренко, війна, доступність, інвалідність

У кожному виклику слід шукати точки для зростання – війна допомогла багатьом українцям усвідомити важливість доступності, час активно творити зміни для усунення бар’єрів. Про це виконавча директора громадської спілки «Ліга Сильних» Дар’я Сидоренко заявила «Детектор медіа». Видання опитало лідерів громадської думки про зміни у суспільстві, які відбулися за 2 роки війни та 10 років анексії Криму.

«Ніхто не може напевно спрогнозувати майбутнє, але кожен може наполегливо працювати, щоб воно було кращим. Важливо дбати про власну стійкість — лише з нею зможеш продуктивно працювати для суспільних змін, коли ранок минає в укритті чи поруч чути гул дронів”, – зазначила виконавча директора громадської спілки «Ліга Сильних» Дар’я Сидоренко.

Вона також озвучила результати Моніторингу прав людей з інвалідністю в окупованому Криму, який провела “Ліга Сильних”. Зокрема, на півострові не працює принцип «нічого про нас без нас»: всі критичні висловлювання несуть за собою ризик покарання. А послуги з реабілітації стали менш доступними, їхня якість погіршилася.

“Маємо припущення, що ці тенденції різною мірою актуальні й для інших окупованих територій. Все це ускладнюватиме подальшу реінтеграцію тимчасово окупованих територій”, – додала виконавча директора громадської спілки «Ліга Сильних» Дар’я Сидоренко.

Повну версію матеріалу читайте за посиланням.

Бойко Марина

Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання організацій в інтересах осіб з інвалідністю «Ліга сильних»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*