Депутати допомогли наповнити контент нової міської програми для людей з інвалідністю (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Депутати допомогли наповнити контент нової міської програми для людей з інвалідністю (ФОТОРЕПОРТАЖ). мариуполь, адаптація, презентація, програма разом - ми єдині, інвалідність, person, human face, indoor, wall, clothing, group, man, people, laptop, computer. Warren Chaney et al. sitting at a table

Депутати допомогли наповнити контент нової міської програми для людей з інвалідністю (ФОТОРЕПОРТАЖ). мариуполь, адаптація, презентація, програма разом - ми єдині, інвалідність

16 серпня директор департаменту соцзахисту населення Андрій Ремпель презентував на комісіях проект рішення “Про затвердження міської цільової програми підтримки, адаптації та профорієнтації дітей і молоді з інвалідністю м. Маріуполя “Разом – ми єдині” на 20018 – 2022 роки”. Він зазначив, що на її реалізацію передбачено 26,6 млн. гривен. Це буде вже третя програма щодо підтримки людей такої категорії, розроблена департаментом.

Мета програми – адаптація у суспільстві дітей та молоді з інвалідністю з урахуванням їх можливостей та потреб, а також підтримка таких сімей. “Особлива увага приділена розвитку реабілітаційних центрів, їх оснащенню. Впровадженню механізму переходу від раннього втручання в дошкільне навчання, а потім й у шкільне, побудові дієвого механізму професійної освіти, і так само працевлаштування людей з інвалідністю”, – підкреслив він.

Уперше у Маріуполі планують обладнати спеціальний басейн. Ремпель запевнив, досвід інших міст показує високу ефективність заняття плаванням, аж до виключення інвалідності у дорослішому віці.

Депутати обговорили можливість працевлаштування інвалідів. За словами Ремпеля, приватний бізнес неохоче йде на діалог у цьому питанні. Як вихід з ситуації – створення місць з умовами для таких людей на комунальних підприємствах Маріуполя. Депутат Ніна Павлюк підтримала доповідача.

Наповнення програми “Разом – ми єдині” створювалося виходячи з отриманих пропозицій від громади. Ще можна приєднатися до обговорення і більш детально ознайомитися з проектом рішення, скориставшись посиланням.

Офіційний сайт міської ради Маріупольської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*