Десятки українців з інвалідністю стали учасниками унікального фотопроекту (ВІДЕО)

Десятки українців з інвалідністю стали учасниками унікального фотопроекту (ВІДЕО). виставка сильні духом, учасник, фотомодель, фотопроект, інвалідність, floor, indoor, wall, chair, furniture, wheelchair, person. A person sitting in a chair in a room

Десятки українців з інвалідністю стали учасниками унікального фотопроекту. виставка сильні духом, учасник, фотомодель, фотопроект, інвалідність

Зо три десятка українців з обмеженими можливостями візьмуть участь у запорізькому фотопроекті «Сильні духом». Учасники акції перетворилися на героїв всесвітньовідомих творів.

На рівні з професійними фотомоделями, учасники примірили нові образи, в яких позували перед камерами. Люди з інвалідністю перевтілилися у чаклунок, супер-героїв, героїв та героїнь із відоміших літературних та кіно-творів. Зйомка проекту вже розпочалась. Учасникам, які стали моделями, протягом кількох годин робили зачіски та макіяжі, доки ті внутрішньо налаштовувались на свої нові образи.

Готові світлини представлять публіці в одному з виставкових залів Запоріжжя. Виставка «Сильні духом» відкриється вже восени.

Телеканал TV5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*