Для громадськості організували семінар щодо супроводу людей з інвалідністю (ФОТО)

Для громадськості організували семінар щодо супроводу людей з інвалідністю (ФОТО). львів, громадськість, семінар, супровід, інвалідність, person, clothing, human face, indoor, people, girl, woman, group, family. A group of people in a room

Для громадськості організували семінар щодо супроводу людей з інвалідністю. львів, громадськість, семінар, супровід, інвалідність

24 травня для представників громадськості відбувся безкоштовний семінар на тему: «Правила комунікації та супроводу людей з інвалідністю».

Захід провів менеджер проекту «Inclusive friendly» ГО «Відчуй» Віталій Сергійчук у партнерстві з ГО «Інститут суспільних ініціатив» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

В межах семінару учасникам розповіли про те, як працювати із людьми, що мають інвалідність, як коректно звертатись до них, яким чином впливати на створення доступного простору тощо.

Представники громадськості обмінялись думками щодо індексу інклюзивності в Україні, зокрема у навчальних закладах та дитячих таборах.

Окрім того, порушили питання законодавчих ініціатив щодо адаптації простору для людей з інвалідністю та зосередили увагу на державних будівельних нормах, що дозволяють надати усім громадянам рівні можливості.

Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Львівська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*