Дмитро Щебетюк проїхав автостопом Україну і Білорусь: де людині на візку краще? (ВІДЕО)

Дмитро Щебетюк проїхав автостопом Україну і Білорусь: де людині на візку краще? (ВІДЕО). дмитро щебетюк, марго гонтар, автостоп, доступність, ініціатива доступно.ua, person, human face, smile, indoor, clothing, woman, selfie, headphones, posing. A man and a woman taking a selfie

Дмитро Щебетюк проїхав автостопом Україну і Білорусь: де людині на візку краще?. дмитро щебетюк, марго гонтар, автостоп, доступність, ініціатива доступно.ua

«Я подумав поїхати автостопом до Кам’янця, до Чернівців, а потім захопився», — каже Дмитро Щебетюк, інформує «Громадське радіо»

Гості ефіру — учасники ініціативи «Доступно.UA» Дмитро Щебетюк та Марго Гонтар.

«Я ще з дитинства мріяв поїхати автостопом. У 2010 році планував так потрапити в Крим, але не склалося. Зараз я мав вирушати в Кам’янець-Подільський на потязі, але не вийшло з квитками. Я подумав поїхати стопом до Кам’янця, до Чернівців, а потім захопився і попрямував далі», — розповідає Дмитро Щебетюк.

На питання, що «Доступно.UA» зараз робить як ініціатива, Марго Гонтар відповіла: «У нас була невеличка пауза. Ми закрили проект щодо моніторингу кафешок та інших місць на доступність, його ми робили з Британським посольством. Зараз ми почали співпрацю з ВДНГ та із ZAXIDFESTом».

Також Дмитро Щебетюк розповів про перебування в Білорусі: «Там з доступністю краще. Якщо брати інфраструктуру міста, то там всюди пониження, підземні переходи».

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Скорочену текстову версію програми підготувала
Світлана Шкурай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*