До допомоги інтернатним закладам України підключилася і Австралія!

До допомоги інтернатним закладам України підключилася і Австралія!. австралія, харківська область, гуманітарна допомога, інвалідність, інтернатний заклад

До допомоги інтернатним закладам України підключилася і Австралія!. австралія, харківська область, гуманітарна допомога, інвалідність, інтернатний закладПротягом червня – серпня 2022 року Харківський інститут соціальних досліджень за фінансової підтримки посольства Австралії в Україні надав гуманітарну допомогу інтернатним закладам Харківської області. Допомогою були охоплені комунальні установи, які надають послуги з проживання та догляду найбільш вразливим категоріям населення – людям з інвалідністю, людям похилого віку та людям із стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями.

Окрім проблем щодо убезпечення підопічних і працівників, порушення логістичних зв’язків із забезпечення товарами першої необхідності та інших особливостей функціонування в умовах воєнного часу, майже кожна установа прийняла значну кількість внутрішньо переміщених осіб, які потребують стороннього догляду та не можуть бути евакуйованими до віддалених регіонів.

Завдяки підтримці:

До допомоги інтернатним закладам України підключилася і Австралія!. австралія, харківська область, гуманітарна допомога, інвалідність, інтернатний закладКУ Богодухівський психоневрологічний інтернат (65 підопічних з інвалідністю внаслідок психічних захворювань) отримав портативний сонячний генератор, сонячну панель 400 W + подовжувач кабеля для сонячних панелей, циркуляційний насос SPRUT 3VP-DN50, засоби для дезінфекції, ліки, технічні засоби реабілітації та догляду (10 одиниць)

КУ Богодухівський геріатричний пансіонат (31 особа похилого віку, з них з інвалідністю – 10; ліжковохворих – 8) отримав дезінфекційні засоби, 25 упаковок підгузків для дорослих, 4 регульовані крокуючі ходунки для дорослих, 8 надліжкових столиків, а також ліки та вироби медичного призначення.

КУ Малиженський психоневрологічний інтернат (132 підопічних, з них 128 – з інвалідністю, 24 – ліжковохворі) отримав засоби для дезінфекції, ліки та вироби медичного призначення, технічні засоби реабілітації та догляду (8 одиниць)

До допомоги інтернатним закладам України підключилася і Австралія!. австралія, харківська область, гуманітарна допомога, інвалідність, інтернатний закладКУ Панютинський психоневрологічний інтернат (191 людей з інвалідністю внаслідок психічних захворювань) отримав сучасні засоби для дезінфекції.

Дякуємо за активну співпрацю працівникам всіх інтернатних установ Харківської області, які в найважчі часи для нашої країни самовіддано виконують всій обов`язок та надають життєво важливі послуги тим, хто сьогодні найбільше потребує на допомогу.

*Підтримка надана в рамках проєкту «Допомога вразливим групам населення, які постраждали від війни».

Харківський інститут соціальних досліджень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*