«Добрий ZIK» подарував співачці-благодійниці зустріч з Олегом Винником (ВІДЕО)

«Добрий ZIK» подарував співачці-благодійниці зустріч з Олегом Винником (ВІДЕО). лілія юрків, олег винник, зустріч, міопатія, співачка, person, microphone, indoor, clothing, human face, woman, concert. A woman sitting at a desk

«Добрий ZIK» подарував співачці-благодійниці зустріч з Олегом Винником. лілія юрків, олег винник, зустріч, міопатія, співачкаZIK

Лілія Юрків – молода співачка, яка пересувається на інвалідному візку через атрофію м’язів. Та попри недугу, вона займається благодійністю і все зароблене віддає дітям з особливими потребами. Заповітною мрією дівчини є зустріч з кумиром – Олегом Винником.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» на телеканалі ZIK.

Лілія Юрків народилася у селі Тяпче, що на Івано-Франківщині. Спершу про її особливість ніхто навіть не здогадувався.

«Ми думали, що коли малечі буде рочок – вона почне ходити, але так не сталося», – каже батько Лілі Олександр Юрків.

«Після року ми звернулися до лікарів. Нам поставили діагноз – міопатію», – додає матір Любов Юрків.

Це означало, що щодня Ліля ставатиме слабшою, а всі її м’язи атрофуються. І найстрашніше – жодні ліки не допоможуть.

«Поступово я розуміла, що не можу бігати, як інші діти. У перший клас мама мене занесла на руках. Стояти я могла, але йти – вже ні», – пригадує Ліля Юрків.

Згодом у батьків не залишалося виходу і вони перевести Лілю на індивідуальне навчання.

«Хотілося ходити до школи. Але вранці погода різною бувала. Тому, щоб не захворіти, ми вирішили навчатися вдома», – пояснює Ліля Юрків.

Потім однолітки Лілі почали ходити на перші побачення, у них з’являлося перше кохання. Дівчина ж заборонила собі про це навіть мріяти.

«Звісно, симпатія є, але все це несерйозно. Я усвідомлюю свій стан і не хочу, щоб комусь було зі мною важко», – зазначає Ліля Юрків.

А коли однолітки Лілі обирали собі майбутню професію і ВНЗ, у який вступатимуть, дівчина розуміла – далі свого села їй не бути. Тоді вона не знала, що невдовзі стане такою відомою, що з нею захоче познайомитися співак Олег Винник. Адже вона захоплюється музикою.

«Якось хлопець сестри почув мій спів через телефонну розмову. Йому мій голос припав до душі. А тому він вирішив зробити мені сюрприз – запросив заспівати на танцях. Я погодилася, і з цього все почалося», – розповідає Ліля Юрків.

Життя дівчини закрутилося – концерти у сусідніх селах і районах області. Вона знайшла музикантів і танцівників, з якими почала виходити на сцену. Так, після одного з виступів, Лілі запропонували зробити концерт платним.

«Мені сказали, що люди хочуть допомогти фінансово. Я ж пояснила, що мені додаткових коштів не треба. Проте, якщо є така можливість, то краще підтримаю тих, хто потребує», – пояснює Ліля Юрків.

Своїм голосом дівчина почала збирати гроші на реабілітацію дітей з особливими потребами та онкохворих. Так, Ліля уже провела 45 благодійних концертів. На цьому вона не збирається зупинятися. І аби надати дівчині ще більше мотивації, команда «Доброго ZIKу» влаштувала Лілі зустріч з кумиром – Олегом Винником.

«Я вважаю, що Лілю потрібно цінувати і підтримувати. Дай Бог, щоб суспільство відгукувалося на добрі справи, які вона робить. Важливо, що люди, які у чомусь обмежені – виходять на сцену і стають публічними», – каже співак Олег Винник.

«ЗІК»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*