Елегантні дами і кавалери: В Тисмениці відбувся Мальтійський приятельський бал (ФОТО, ВІДЕО)

Елегантні дами і кавалери: В Тисмениці відбувся Мальтійський приятельський бал (ФОТО, ВІДЕО). мальтійський приятельський бал, тисмениця, танець, учасник, інвалідний візок

Елегантні дами і кавалери: В Тисмениці відбувся Мальтійський приятельський бал. мальтійський приятельський бал, тисмениця, танець, учасник, інвалідний візок

14 листопада в Тисмениці відбувся VII Мальтійський Приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Урочисто відкрили бал понад півсотні пар під мелодію традиційного полонезу, яку виконав муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом художнього керівника Валерія Івановича Чикириса, пише Бліц-Інфо.

Елегантні дами у вишуканих вечірніх сукнях, кавалери у костюмах при краватці чи метелику вальсували залою, надихаючи всіх своїми витонченими рухами, плавними балансе та щирими посмішками.

Особливістю цього балу є те, що учасники – молоді хлопці та дівчата на інвалідних візках. Саме їхні особливі, ніжні, справжні танці приковуватимуть увагу глядачів. Адже найперше танцюють вони душею.

На учасників балу чекала цікава та захоплююча програма: танець волонтерів та «Романтиків», класичні та сучасні інтерпретації бальної програми (вальс, мазурка, падеспан, віденський вальс), різноманітні майстер- класи та танцювальні ігри.

Яким неймовірним був вечір 14 листопада для всіх учасників VII Мальтійського приятельського балу для людей з обмеженими фізичними можливостями дивіться у відео Igor Romanchuk.

https://www.facebook.com/igorkoromanchuk/videos/2360237680768529/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*