Інклюзивний фешн-показ “Мокоша”

Інклюзивний фешн-показ “Мокоша”. lili bratus, київ, фешн показ, інвалідність, інклюзивна колекція одягу, design, text, drawing, screenshot, poster, handwriting, art. A close up of text on a white background

Інклюзивний фешн-показ “Мокоша”. lili bratus, київ, фешн показ, інвалідність, інклюзивна колекція одягу

Мокоша – богиня милосердя, жіночої працелюбності та майстерності, а також животворчої жіночої сили.

Мета показу: привернути увагу суспільства до проблем жінок з інвалідністю, популяризувати історії успіхів жінок, які мають величезні життєві досягнення у різних сферах та спрямувати людей на нові досягнення, мотивуючи їх до якісних змін у власному житті.

14 жовтня 2017 року у Музеї історії Києва за адресою – місто Київ, вулиця Богдана Хмельницького 7, відбудеться фешн показ інклюзивної колекції одягу в стилі мілітарі від дизайнера Lili Bratus. Колекція одягу розроблена спеціально до потреб жінок на візках. Початок показу о 15:00.

Моделями показу виступлять:

Ульяна Пчолкіна
Оксана Кононець
Олена Молоданова
Вікторія Федорчук
Ілона Слуговіна
Олена Чинка
Наталія Митяєва
Анастасія Стельмах

Також о 16:00 на Вас чекає прес-конференція, під час якої учасниці показу поділяться секретами їхнього успіху, запаливши внутрішній вогник у кожного.

Організатори заходу ВГО «Поруч».
+380954170514 Христина

Лілія Братусь – український дизайнер одягу. Свій творчий шлях розпочала ще у студентські роки 2004 року з виконання індивідуальних замовлень для людей, які звертали увагу на нетиповий одяг, що створювала власноруч та носила сама Лілія. Дизайнер працює з усіма стилями та напрямками, пропонуючи власне бачення того, що для багатьох здається вже стандартним. У результаті постійного пошуку й експериментів, дизайнер розробила власний улюблений стиль ethno-concept, у якому час від часу випускає лімітовані колекції, а також розробляє індивідуально для окремих клієнтів.

“За майже 14 років активної роботи в сфері Fashion я чітко зрозуміла, що одяг – це ціла філософія, а одяг, створений для конкретної людини – це її індивідуальна філософія”.

Улітку 2016 року Лілія взяла участь у фестивалі “Без Обмежень”, де презентувала свою першу міні-колекцію одягу з ручними вишивками-оберегами для людей з інвалідністю. Восени 2016 року Lili Bratus Atelier взяли відзнаку із проектом “Лінія одягу для людей з особливими потребами So Special від Lili Bratus” у рамках 5 Національного конкурсу для бізнес-леді “Підприємницький талант 2016”.

LiLi Bratus

Сторінка заходу у Фейсбук

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*