Інклюзивний креативний хаб запрацював для дітей з інвалідністю у Чернігові (ВІДЕО)

Інклюзивний креативний хаб запрацював для дітей з інвалідністю у Чернігові (ВІДЕО). чернігів, діти, креативний хаб, проект, інвалідність

Інклюзивний креативний хаб запрацював для дітей з інвалідністю у Чернігові. чернігів, діти, креативний хаб, проект, інвалідністьСуспільне: Чернігів

У Чернігові почав роботу інклюзивний креативний хаб для дітей з інвалідністю. Проект ініціювали представники громадської організації «Голос батьків». Про це Суспільному розповіла директорка організації Любов Карасьова.

Діти тут малюють, співають, навчаються театральній майстерності та займаються ліпкою. Таких майстер-класів у дітей по два на день в рамках проекту інклюзивного хабу.

Окрім малювання, дітлахів вчать акторській майстерності, співам, також вони займаються ліпкою з глини. Любов Карасьова каже: творчість допомагає молоді соціалізуватися та розкрити свої таланти.

Ініціатор проекту, громадська організація «Голос батьків» отримала грант від Українського культурного фонду.

«Суспільство наше не дуже добре ставиться до дітей з інвалідністю. Ми поєднали в наших майстер-класах дітей з інвалідністю та умовно здорових дітей, коли вони в одному колективі уживаються», – пояснив координатор проекту Сергій Усович.

Майстер-клас з малювання проводить Володимир Кравченко, каже творчість допомагає дітям розкритися та заспокоює їх.

За словами представниці організації «Голос батьків» Любові Карасьової, проект не обмежується майстер-класами: на початку серпня планується десятиденний фестиваль на березі річки Снов біля села Снов’янки.

Організатори проекту запрошують до співпраці творчих людей Чернігова.

Юлія Сірик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*