Інклюзія по-мистецьки: у Тернополі читатимуть вірші жестовою мовою (ВІДЕО)

Інклюзія по-мистецьки: у Тернополі читатимуть вірші жестовою мовою (ВІДЕО). тернопіль, вірш, жестова мова, мистецтво, проєкт почути мандрує україною

Інклюзія по-мистецьки: у Тернополі читатимуть вірші жестовою мовою. тернопіль, вірш, жестова мова, мистецтво, проєкт почути мандрує україною

У суботу, 25 січня, сучасні поети із різних регіонів України читатимуть вірші українською та жестовою мовами. Окрім поезії, організатори запрошують обговорити, як зробити мистецтво доступним та по-справжньому інклюзивним.

Свою поезію українською, російською і паралельно жестовою мовою, читатимуть такі поети: Лія Алтухова, Тетяна Медзуновська, Анна Фадєєва, Анатолій Мілецький, Юлія Шевель, Христина Полубічко, Світлана Панчук, Ірина Одерако. Візьме участь в заході і літераторка та викладачка з Тернополя Надія Сеньовська.

Подія відбудеться у суботу, 25 січня, о 16:00 у Центральній дитячій бібліотеці (м. Тернопіль, вул. Миру, 4А)

Вечір буде супроводжуватися перекладом жестовою мовою. Модерація – Олександра Смірнова.

Участь у події безкоштовна, для зручності організатори просять усіх охочих зареєструватись за допомогою простої форми.

Організатори запрошують усіх, хто цікавиться поезією і загалом – мистецтвом, шукає нові форми та також хоче зробити мистецтво доступним. Захід є частиною всеукраїнського інклюзивного мистецького проєкту «Почути мандрує Україною».

«Почути» — це проєкт про мистецтво, яке доступне для кожного. Його учасники розповідають жестовою мовою поезію, проводять театральні вистави, літературні вечори, музичні концерти та шкільні уроки.

Фото з допису

ТЕРЕН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*