Інваліди з Закарпаття посіли перші місця на міжнародному музичному фестивалі в Словаччині (ФОТО)

Інваліди з Закарпаття посіли перші місця на міжнародному музичному фестивалі в Словаччині (ФОТО). словаччина, закарпатці, обмеженими фізичними можливостями, фестиваль, інвалід, person, clothing, concert, indoor, musical instrument, stage equipment, theatre, stage, dance. A group of people playing instruments and performing on a stage

Інваліди з Закарпаття посіли перші місця на міжнародному музичному фестивалі в Словаччині. словаччина, закарпатці, обмеженими фізичними можливостями, фестиваль, інвалід

26 вересня 2017 року в Словаччині, в місті Михайлівці, відбувся масштабний 14-й міжнародний музичний фестиваль осіб з обмеженими фізичними можливостями “Серце як дар”. Втретє активну участь в ньому взяли представники Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

У фестивалі крім українців взяли участь особи з особливими потребами зі Словаччини, Угорщини, Сербії, Польщі.

Закарпатські учасники на цьому фестивалі посіли перші місця за багатьма номінаціями. Від України на фестивалі активно виступали і перемагали члени Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (голова – Олександр Лизанець) та представники Ужгородського коледжу культури та мистецтв (директор – Наталія Шетеля). Серед закарпатських учасників фестивалю особливо відзначилася талановита дівчина Вікторія Лисюк.

Організатором фестивалю виступила Михайловецька районна рада Словацької асоціації інвалідів (президент – Ева Хлодінкова). Крім того, на заході був присутній директор Закарпатського музею народної архітектури та побуту Василь Коцан, який домовився з президентом Михайловецької районної ради Словацької асоціації інвалідів про співпрацю та підписав відповідний договір.

Ініціювали участь закарпатців у цьому чудовому мистецькому заході голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець та директор Закарпатського музею народної архітектури та побуту Василь Коцан.

UA-Reporter.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*