«Історія про красу і силу». Сара Джессіка Паркер зніме фільм про українського військового на протезах, який став танцівником балету

«Історія про красу і силу». Сара Джессіка Паркер зніме фільм про українського військового на протезах, який став танцівником балету. олександр будько, сара джессіка паркер, балет, протез, фильм

«Історія про красу і силу». Сара Джессіка Паркер зніме фільм про українського військового на протезах, який став танцівником балету. олександр будько, сара джессіка паркер, балет, протез, фильмОлександр Будько із позивним Терен у постановці Жизель (Фото:@alexeiratmansky/Instagram)

Зірка Сексу і міста Сара Джессіка Паркер стане виконавчою продюсеркою документального фільму Перший ряд (Front Row) про танцівників українського балету і українського військового, який втратив обидві ноги на війні та став частиною трупи, інформує NV.

Про це повідомляє видання The Variety. Режисеркою фільму Перший ряд стане Міріам Гуттман, авторка документального фільму Seeds of Deceit (Насіння обману).

Фільм розповідатиме про групу українських танцівників балету, які опинилися в евакуації після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Вони створили балетну трупу United Ukrainian Ballet (Об’єднаний український балет).

Одним з центральних героїв фільму стане український військовий Олександр Будько із позивним Терен, який втратив обидві ноги під час боїв за Харківщину. Він долучився до трупи, взявши участь в одній з її постановок — балеті Жизель, благодійний показ якої пройшов у Каліфорнії. Фільм розповість про співпрацю балетмейстера трупи Олександра Ратманського та українського військового, який танцював на протезах.

«Історія про красу і силу». Сара Джессіка Паркер зніме фільм про українського військового на протезах, який став танцівником балету. олександр будько, сара джессіка паркер, балет, протез, фильмКадр з фільму Перший ряд / Фото: @Miriam Guttmann

У коментарі виданню Сара Джессіка Паркер, яка також є заступницею голови ради директорів Нью-Йоркського міського балету, зазначила, що майбутній документальний фільм має наметі показати «наполегливість і людський стан на тлі тяжкої війни».

«Надати цим танцюристам міжнародну платформу, щоб розповісти свої історії через силу, красу та жорсткість балету — велика честь», — прокоментувала акторка своє рішення долучитися до роботи над фільмом.

Складність життя далеко від рідної землі та спустошення від війни у фільмі покажуть через відеодзвінки між танцівниками та їхніми сім’ями вдома, відчуття провини за те, що вони перебувають далеко і в безпеці.

Очікується, що документальний фільм буде завершений у 2024 році.

Юлія Найденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*