Харків – місто рівних можливостей (ВІДЕО)

Харків – місто рівних можливостей (ВІДЕО). харків, инвалидность, особливими потребами, соціальна робота, територіальна громада, building, person, clothing, ladder, blue-collar worker, composite material. A man sitting on a bench in front of a building

Харків – місто рівних можливостей. харків, инвалидность, особливими потребами, соціальна робота, територіальна громадаХарків – місто рівних можливостей. І це слова людей, які за тих чи інших життєвих ситуацій мають вади у здоров’ї. Візочники, люди з проблемами зору – для всіх них вже не перший рік міська влада створює комфортні умови для життя у мегаполісі. Особливі харків’яни самі підказують владі, що слід зробити ще.

Люди з особливими потребами є і повинні бути залучені до життя територіальної громади. І це не просто слова, а філософія роботи міської влади Харкова протягом багатьох років. Саме тому в Першій столиці для людей на інвалідних візках, з проблемами зору і мовлення робиться багато. Соцустанови, лікарні та адміністративні будівлі роблять більш доступними – обладнують пандусами. Їх встановлюють і в будинках, де живуть люди з порушенням здоров’я. Працює в місті і спеціальний низькопольний транспорт. Як результат – люди з особливими потребами беруть активну участь в житті Харкова. Вони стають учасниками фестивалів, показів мод і спортивних змагань. Харків – місто рівних можливостей, так про нього кажуть такі люди.

Олена Шингарьова віце-президент Харківської міської громадської організації інвалідів “Креавіта”

Это тысячи людей, которые принимают самое различное участие в жизни города и это очень важно. С одной стороны громада видит, что инвалиды, это активные члены общества, а с другой стороны люди с инвалидностью видят, что они принимаемая и одобряемая часть территориальной громады. Вот участие в мероприятиях – оно окрыляет таких людей, стимулирует и люди просто начинают жить по-другому. Они уже не могут вернуться к пассивному образу жизни.

Соціальну роботу з категоріями таких людей місто не зупиняє ні на день, каже віце-мер Світлана Горбунова-Рубан. Всі побажання враховуються, занотовуються та втілюються в життя. Задля цього проводять форуми та спільні наради в мерії.

Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Социальные проекты, проекты по сопровождению незрячих, работа сурдопереводчиков для людей неслышащих, работа общественных организаций в семьях, где воспитываются дети-инвалиды, есть даже дети с синдромом Дауна. Работы социальных организаций, которые направлены на социально ослабленные семьи. Работа с нашими воинами, которые работают с нашими воинами АТО, семьями погибших. К сожалению, у нас есть и такая социальная категория людей. Всё, что мы делали, мы будем продолжать делать. И наша задача – повышать качество социальных услуг и социальной работы.

“Харьковские Известия”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*