Хмельницьке ортопедичне підприємство пропонує якісне протезування (ВІДЕО)

Хмельницьке ортопедичне підприємство пропонує якісне протезування (ВІДЕО). хмельницький, ортопедичне взуття, протез, протезне підприємство, протезування, person, indoor, footwear, feet. A close up of feet wearing blue and black shoes

Хмельницьке ортопедичне підприємство пропонує якісне протезування. хмельницький, ортопедичне взуття, протез, протезне підприємство, протезуванняБлизько 5 тисяч пар ортопедичного взуття щороку виготовляють на Хмельницькому протезному підприємстві. Після початку війни на сході першочергово на підприємстві беруться виготовляти протези учасникам АТО, інвалідні візки.

Якісні протези – від хмельницького підприємства. За три роки війни більше півтори тисячі солдат залишилися без кінцівок. На позачергове протезування захисників з держбюджету передбачені кошти. Проте не всі ті, хто потребує штучних кінцівок знають про якість продукції підприємства нашої області. Тож фахівці закладу беруть за мету ще популяризувати власну продукцію. Та без громадськості, кажуть, не обійтися.

Олег Івасюк – потребує протезування. Спочатку вирішив їхати на реабілітацію до Львова. Та згодом дізнався про протезне підприємство у нашому місті.

Вже багато років потужне підприємство нашого краю займається виготовленням протезів для дітей та дорослих, інвалідних візків та ортопедичного взуття. Два роки тому його хотіли зробити філією Вінницького протезного підприємства. Та колектив разом з громадськістю відстояли «автономію». Першочергово тут працюють над реабілітацією АТОвців. Та не всі захисники знають про цей заклад, де діє і стаціонар. Чимало із поранених віддають перевагу лікуванню за кордоном. Громадські активісти кажуть, для закладу потрібна соціальна реклама.

В департаменті соціального захисту кажуть, повної інформації про тих, хто потребує протезування, не мають. Тож займатися розширенням бази потенційних пацієнтів мають займатися на підприємстві. Для цього є і ресурс, і технічні можливості.

На підприємстві працює близько сотні фахівців. На реабілітацію до стаціонару приїжджають пацієнти із сусідніх областей. Декілька років тому тут було придбано обладнання для виготовлення ортопедичного взуття. Та поки на підприємстві тривали перевірки, запуск придбаного комплексу відклали. Однак директор запевняє – працювати воно таки буде.

Для підтримки тих, хто потребує реабілітації активісти створили громадську раду. Там обіцяють не лише популяризувати продукцію підприємства, а й здійснювати контроль за його діяльністю.

Ексклюзив

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*