Киян з інвалідністю запрошують у модельну школу

Киян з інвалідністю запрошують у модельну школу. київ, ольга акимова, модельна школа, моделінг, інвалідність

Киян з інвалідністю запрошують у модельну школу. київ, ольга акимова, модельна школа, моделінг, інвалідністьОлександра Кутас — українська модель на візку. Фото: Facebook Олександри Кутас

Навчання проходитиме безкоштовно та триватиме два місяці, повідомляє «Вечірній Київ».

Столична майстерня модельного мистецтва «НоваЯ» відкриває інклюзивний проєкт, де осіб з інвалідністю навчатимуть мистецтву краси.

Усіх охочих, незалежно від віку та статі, закликають спробувати себе у новому амплуа й завдяки навчанню стати більш привабливими, впевненими у собі та відкрити акторські здібності.

Початок курсу запланований на лютий. Навчання моделінгу триватиме два місяці один раз на тиждень — у суботу з 16:00 до 17:30. Попередньо на вулиці Хрещатик, 32. Але час та адреса може змінитися.

У програмі теоретичні та практичні зайняття:

  • історія моделінгу;
  • основи дефіле;
  • основи фотопозування;
  • основи акторської майстерності;
  • основи стилю.

Ольга Акимова, викладачка курсу та переможниця багатьох міжнародних конкурсів краси каже, що формат участі в таких проєктах підбиратиметься індивідуально під кожного учасника.

«Попереду багато важкої, але цікавої роботи: навчання в модельній школі, фотопроєкти, покази колекцій та участь у виїзних подіях. Все буде підбиратися індивідуально, враховуючи особливості кожного!», — коментує викладачка.

Заявку просять залишати на Viber за номером: 0 680 972 640. У повідомленні потрібно написати: «Хочу в моделінг Київ». Згодом працівники модельної майстерні перетелефонують заявникам.

Даша Гришина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*