Макет оперного театру створять у Львові

Макет оперного театру створять у Львові. мінімакет, незрячий, оперний театр, проєкт львів на долонях, шрифт брайля

Макет оперного театру створять у Львові. мінімакет, незрячий, оперний театр, проєкт львів на долонях, шрифт брайля

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької відтворять у мінімакеті. На макеті розмістять текст про будівлю, нанесений шрифтом Брайля. Роблять це у межах проєкту “Львів на долонях”, інформує Суспільне.

Мінімакет оперного театру поки планують виготовити. А встановлять його після завершення робіт із реконструкції площі перед оперним театром. Про це розповів голова Галицької райадміністрації Андрій Зозуля.

«Вартість робіт з виготовлення мінімакету оперного театру 381 тис грн. Роботи виконає ФОП Одрехівський Василь. Роботи будуть виконані на замовлення нашої адміністрації”, — розповів Андрій Зозуля, голова Галицької РА.

Нагадаємо, у 2016 році Львівський осередок громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ» започаткував у Львові ініціативу щодо створення макетів стародавніх архітектурних пам’яток – проєкт “Львів на долонях”.

Першою адаптували для незрячих львів’ян і гостей міста будівлю львівської Ратуші. Згодом на площі святого Юра відкрили бронзовий макет Святоюрського комплексу у мініатюрі. У 2018 році також на проспекті Свободи встановили мінікопію пам’ятника Тарасу Шевченку. Це також зробили у межах проєкту “Львів на долонях”.

Катерина Садловська

Фото: Роман Балук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*