Маленькі лучани із особливими потребами взяли участь у міжнародному фестивалі в Туреччині

Маленькі лучани із особливими потребами взяли участь у міжнародному фестивалі в Туреччині. anca world autism festival, туреччина, розлади аутичного спектру, фестиваль, інвалід, person, smile, clothing, human face, posing, indoor, standing, group, boy, woman. A group of people posing for a photo

Маленькі лучани із особливими потребами взяли участь у міжнародному фестивалі в Туреччині. anca world autism festival, туреччина, розлади аутичного спектру, фестиваль, інвалід

За підтримки Луцької міської ради діти та батьки громадської організації «Спілка батьків інвалідів з розладами аутичного спектру «Янголята» вже вдруге побували на фестиваль Anca World Autism Festival, який відбувся з 23 по 27 квітня цього року у м. Аланья, Туреччина. Головний посил фестивалю: розвиток та підтримка людей з аутичним спектром.

Учасники дійства мали нагоду взяти учать у конференції, практичному семінарі, боулінг-турнірі, перформансі, спортивних змаганнях, а також у групових та індивідуальних роботах із дітками-аутистами з усього світу. Під час фестивалю представники нашого міста презентували танцювальну композицію “Чарівний сад”.

Окремо потрібно відзначити, що Луцьк став єдиним містом, котре повністю профінансувало поїздку дітей у Туреччину. Виділенню коштів сприяли виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та радник міського голови Ігор Поліщук.

“Ми раді, що у нас склалися такі гарні, партнерські відносини із цією громадською організацією. Радісні обличчя дітей та батьків – це те, заради чого ми працюємо”, – розповів Ігор Поліщук із посмішкою на устах. Він додав, що Луцькій міській раді вдалося знайти приміщення для потреб організації на вулиці Огієнка.

Начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан детальніше розповіла про участь дітей у фестивалі ANCA. Під час мультимедійної презентації показали фото та відео-звіт організації із Туреччини. Своїми враженнями поділились і щиро вражені дітки.

Відділ інформаційної роботи міської ради
(777904, 777946, 724727, 720665)

Офіційний сайт Луцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*