Марина Порошенко обговорила з Ніком Вуйчичем реформу інклюзивної освіти в Україні

Марина Порошенко обговорила з Ніком Вуйчичем реформу інклюзивної освіти в Україні. марина порошенко, ник вуйчич, зустріч, реформа, інклюзивна освіта, person, clothing, suit, smile, woman, indoor, curtain, man, human face. A group of people sitting at a table in front of a curtain

Марина Порошенко обговорила з Ніком Вуйчичем реформу інклюзивної освіти в Україні. марина порошенко, ник вуйчич, зустріч, реформа, інклюзивна освіта

Дружина Президента України Марина Порошенко провела зустріч із всесвітньовідомим мотиваційним спікером Ніком Вуйчичем, який перебував з візитом в Україні.

Перша леді розповіла про етапи реалізації реформи інклюзивної освіти та про український досвід в усуненні бар’єрів для навчання дітей з особливими освітніми потребами у звичайних школах. Нік Вуйчич був першою дитиною з інвалідністю в Австралії, яка навчалася у звичайній школі.

Марина Порошенко обговорила з Ніком Вуйчичем реформу інклюзивної освіти в Україні. марина порошенко, ник вуйчич, зустріч, реформа, інклюзивна освіта

Під час розмови Нік Вуйчич підкреслив, що Україна може стати прикладом стрімкого й успішного впровадження цивілізованих стандартів життя та захисту прав людини з інвалідністю.

У ході зустрічі також йшлося про виховання і навчання молодого покоління, яке є основою майбутнього.

Нік Вуйчич висловив підтримку Україні, яка захищає свою територіальну цілісність і незалежність на Сході та в Криму: «Мої батьки із Сербії, і ми знаємо, що таке війна. Моє серце з вами. Я люблю Україну і буду популяризувати її в усьому світі».

Марина Порошенко вручила Ніку Вуйчичу подяку від Президента України Петра Порошенка «за надзвичайно важливу роботу і зусилля, спрямовані на підтримку людей, які кидають виклик долі».

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*