Mattel випустила ляльку Барбі на честь сліпоглухої письменниці Хелен Келлер (ФОТО)

Mattel випустила ляльку Барбі на честь сліпоглухої письменниці Хелен Келлер (ФОТО). mattel, хелен келлер, лялька барбі, сліпоглуха письменниця, інвалідність

Mattel випустила ляльку Барбі на честь сліпоглухої письменниці Хелен Келлер. mattel, хелен келлер, лялька барбі, сліпоглуха письменниця, інвалідність

Американська компанія Mattel випустила Барбі на честь сліпої та глухої письменниці Хелен Келлер.

Про це повідомляє журнал People.

Лялька Келлер стане останньою історичною постаттю серії “Надихаючі жінки”.

“Ми раді вітати захисницю прав людей з інвалідністю, письменницю і викладачку Хелен Келлер в нашій колекції “Надихаючі жінки”, оскільки Барбі продовжує виділяти сильні жіночі постаті для наслідування”, – заявила старша віцепрезидентка Mattel і глобальна керівниця відділу Барбі і ляльок Ліза Макнайт.

Цікаво, що компанія об’єдналася з Національною федерацією сліпих (NFB), щоб зробити Барбі не тільки максимально схожою, але і доступною для сліпих і слабозорих. Зокрема, на упаковку і на книжковий аксесуар, який тримає лялька нанесли шрифт Брайля.

Келлер була першою сліпоглухою людиною, яка одержала ступінь бакалавра гуманітарних наук, а також відомою письменницею, спікеркою, педагогинею і адвокатесою.

Mattel випустила ляльку Барбі на честь сліпоглухої письменниці Хелен Келлер. mattel, хелен келлер, лялька барбі, сліпоглуха письменниця, інвалідність

Вона народилася в Алабамі у 1880 році, а через два роки після хвороби втратила зір і слух. За допомогою наставника Енн Салліван вона навчилася спілкуватися мовою жестів, а також читати і писати шрифтом Брайля.

Хелен з відзнакою закінчила коледж в 1904 році, а у 1915 році стала співзасновницею Американського фонду для сліпих закордоном, який займався допомогою ветеранам Першої світової війни, що осліпли в бою. Келлер пішла з суспільного життя в 1961 році після перенесеного інсульту. Померла у 1968 році у своєму будинку в Коннектикуті.

Її лялька буде продаватися в роздрібних магазинах США і на Barbie.com.

Лінійка “Надихаючі жінки” була запущена Mattel в 2018 році в Міжнародний жіночий день. Таким чином компанія хотіла віддати належне “історичним особистостям, які проклали шлях для поколінь дівчаток до мрії про більше, ніж будь-коли раніше”.

#Букви

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*