Мінсоцполітики: українські лікарі за кордоном навчаться протезуванню та реабілітації учасників АТО

Мінсоцполітики: українські лікарі за кордоном навчаться протезуванню та реабілітації учасників АТО. протезування, реабілітація, співпраця, учасник ато, інвалідність, person, hospital room, room, scene, art. A group of people in a room

Мінсоцполітики: українські лікарі за кордоном навчаться протезуванню та реабілітації учасників АТО. протезування, реабілітація, співпраця, учасник ато, інвалідністьВ рамках дворічного проекту співпраці Мінсоцполітики з НАТО у сфері медичної реабілітації та протезування учасників АТО, команди українські фахівці навчаться проведенню реабілітації та протезування воїнів АТО за кордоном. Про це 25 травня на засіданні Ради у справах осіб з інвалідністю заявила заступник міністра соціальної Політики Наталя Федорович, передає кореспондент УНН.

“Досвід співпраці з міжнародними організаціями, зокрема з НАТО. В рамках цієї організації створено трастовий фонд з медичної реабілітації і протезування військовослужбовців, поранених під час проведення АТО. Уповноваженим органом, який відповідає за реалізацію проекту визначено Мінсоцполітики, при якому утворено координаційну раду…зараз з того, що ми хотіли б започаткувати як нові підходи, які важливі, це участь команд фахівців за кордоном. Тобто, не просто протезування, не просто здійснення заходів з реабілітації учасників АТО за кордоном, а їх здійснення разом з командами наших фахівців, які будуть за кордоном вчитися і будуть готові працювати в Україні з використанням тих технологій, які дуже добре розвинені на заході,” — сказала Н.Федорович.

Вона нагадала, що за два роки співпраці Мінсоцполітики з трастовим фондом, було закуплене обладнання для відповідних центрів, які надають послуги з медичної реабілітації і проводять навчання професійних тренінгів для психологів.

Також надавалася немонетарна допомога учасникам АТО і здійснювалась оплата участі поранених АТОвців в спеціалізованих міжнародних змаганнях.

Ганна Писаренко

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*