Міжнародна конференція з питань раннього втручання відбудеться в Одесі

Міжнародна конференція з питань раннього втручання відбудеться в Одесі. одеса, допомога, конференція, раннє втручання, інвалідність, design, graphic, cartoon, screenshot, typography, abstract, text, vector, vector graphics, clipart. A drawing of a face

З 17 по 21 серпня 2020 року в Одесі відбудеться Міжнародна конференція «Літня школа раннього втручання».

Мета заходу: впровадження послуги раннього втручання для допомоги сім’ї, у якій виховується дитина з інвалідністю або ризиком отримати інвалідність, своєчасне виявлення проблем або порушень у розвитку дитини перших чотирьох років життя і надання відповідної допомоги їй та її родині.

Відкриття конференції відбудеться 17 серпня о 10:00 за адресою: Миколаївська дорога, 168 Б, Гостинний двор «Будинок Павлових».

У конференції візьмуть участь: директор департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради Олена Китайська, директор комунального некомерційного підприємства «Дитяча міська поліклініка №6» Одеської міської ради Сергій Горіщак та завідувачка Центром раннього втручання цієї ж медустанови Оксана Кривоногова, президентка БФ «Інститут раннього втручання» Ганна Кукуруза (м. Харків), експерти з Норвегії, Нідерландів, Польщі, українські фахівці та батьки дітей з особливими потребами.

Конференція проходитиме в форматах онлайн та офлайн.

Впродовж конференції пройдуть лекції та майстер-класи від міжнародних експертів з Норвегії, Нідерландів, Польщі. Українські фахівці, батьки дітей з особливими потребами, а також представники влади поділяться досвідом впровадження послуги раннього втручання в Одеській, Львівській, Закарпатській, Харківській, Вінницькій та Дніпропетровській областях.

Завершить конференцію 21 серпня Форум для батьків, фахівців та представників обласних та міських адміністрацій регіонів, в яких діє пілотний проєкт зі створення системи раннього втручання.

Захід проходитиме за підтримки Одеської міської ради в рамках реалізації заходів Міської програми «Рівність».

Партнерами Міжнародної конференції «Літня школа раннього втручання – 2020» є:

– Національна асамблея людей з інвалідністю України;

– посольство Королівства Нідерландів;

– міжнародний фонд «SOFTtulip»;

– платформа «Батьки за раннє вручання в Україні».

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*