Монастироцький психоневрологічний інтернат на Львівщині знову прийматиме людей з інвалідністю (ФОТО)

Монастироцький психоневрологічний інтернат на Львівщині знову прийматиме людей з інвалідністю (ФОТО). монастироцький психоневрологічний інтернат, лікування, підопічний, реконструкція, інвалідність

Монастироцький психоневрологічний інтернат на Львівщині знову прийматиме людей з інвалідністю. монастироцький психоневрологічний інтернат, лікування, підопічний, реконструкція, інвалідністьЖитловий корпус Монастироцького психоневрологічного закладу на Львівщині. Фото: Facebook\Максим Козицький

На Львівщині житловий корпус Монастироцького психоневрологічного інтернату, який через пожежу був зачиненим протягом 20 років, знову прийматиме людей з інвалідністю.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, інформує Суспільне.

За словами Максима Козицького, у корпусі житимуть та отримуватимуть необхідне лікування та догляд 35 людей. Загалом установа дбає майже про 190 підопічних, хоча розрахована на 165. Це зокрема 28 людей, яких евакуювали на Львівщину з Бахмута, Лисичанська та Запорізької області.

“Щоб усі, хто живе у закладі, мали достатньо особистого простору й перебували у гідних умовах, ми провели реконструкцію житлового корпусу, який два десятки років не використовували. Зробили це в межах Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів у Львівській області”, — написав Максим Козицький.

На виконання робіт з обласного бюджету виділили понад 13 млн гривень.

Житловий корпус Монастироцького психоневрологічного закладу FACEBOOK/МАКСИМ КОЗИЦЬКИЙ

Наталя Забазнова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*