Можливість для журналістів дізнатись, як проходять стажування жінок з інвалідністю в органах влади

Можливість для журналістів дізнатись, як проходять стажування жінок з інвалідністю в органах влади. го боротьба за права, жінка, органи влади, стажування, інвалідність, hand, finger

Громадська організація “Боротьба за права” запрошує ЗМІ та журналістів дізнатись, як проходять стажування жінок з інвалідністю в органах влади та державних установах.

“На жаль, у 2020 році в Україні інвалідність досі є викликом та перевіркою та “дорослість” як держави, так і суспільства”, – зазначають в організації.

Тож у листопаді 2019 року 20 активних та мотивованих жінок зі всієї України пройшли навчання в школі політичної участі для жінок і дівчат з інвалідністю “Лідерка” та сім найкращих отримали стипендію на проходження стажування в центральних органах влади.

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, Центральна виборча комісія, Офіс віцепрем’єра з європейської та євроатлантичної інтеграції, Офіс Уповноваженого ВРУ з прав людини та Український культурний фонд виявилися найсміливішими державними структурами, які прийняли виклик узяти на стажування молодих жінок з інвалідністю.

Вони – айтішниці, юристки, художниці, правозахисниці.

Стажування відбуваються в Києві із 17 лютого до 6 березня включно, і журналісти зможуть безпосередньо під час стажування взяти в жінок інтерв’ю та коментарі про те, як це – працювати в органах влади, коли в тебе інвалідність, що таке недоступність по-київськи та що державі необхідно було б знати про міжнародні зобов’язання у сфері дотримання прав людини.

З питань інтерв’ю пишіть на пошту: .

Ця ініціатива реалізується ГО “Боротьба за права” за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

«Центр прав людини ZMINA»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*