На Луганщині для дітей та молоді з інвалідністю проводять онлайн заходи

На Луганщині для дітей та молоді з інвалідністю проводять онлайн заходи. луганщина, тетяна баранцова, карантин, онлайн захід, інвалідність

На Луганщині для дітей та молоді з інвалідністю проводять онлайн заходи. луганщина, тетяна баранцова, карантин, онлайн захід, інвалідністьПро це повідомила директорка Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями Тетяна Баранцова.

«У зв’язку з карантином, ми були вимушені перенести низку заходів для молоді. Проте, ми не припинили свою роботу, а перейшли у режим онлайн, – розповідає директорка обласного Центру. – За проханням дітей та молоді з інвалідністю області, наш центр впроваджує низку онлайн заходів, які покликані надати психологічну, правову, медико-консультативну та інформаційну допомогу, сприяти творчому та особистому розвитку молоді.

Зазначимо, що в даних онлайн консультаціях/уроках/майстер класах/ зустрічах візьмуть участь висококваліфіковані медичні працівники, викладачі, митці, ІТ менеджери, юристи, психологи тощо.

Перелік основних заходів:

1. Створення консультаційних програм для жінок та дівчат з інвалідністю. Консультує професор Юлія Давидова (вівторок, середа).

2. Проведення консультаційних програм щодо інформування інформації як уникнути короновірусної інфекції.

3. Оn-line зустрічі з офтальмологами «Як зберегти зір?», «Профілактика в домашніх умовах». Лікарі -офтальмологи (дитячі та дорослі).

4. Консультації з логопедом-дефектологом на тему «Як самостійно працювати з дитиною» (понеділок).

5. Онлайн уроки з англійської мови для дітей та молоді з інвалідністю, ВПО, дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах тощо (вівторок, середа, четвер).

6. Онлайн уроки з алгебри, геометрії, фізики для дітей з проблемами здоров’я, ВПО, тих, які знаходиться в складних життєвих обставинах (протягом тижня кожного дня).

7. Онлайн зайняття з основ фотографування. Створення відео уроків та презентацій, (вівторок).

8. Майстер класи «Сценічні секрети», як проходять з метою підготовки до Луганського обласного конкурсу «Лицарі та панночки Луганщини» (четвер).

9. Онлайн зустрічі з соціокультурної адаптації та творчого розвитку з дитячою письменницею, вчителем української та англійської мови Надією Марчук (п’ятниця).

10. Майстер-класи із створення якісних сайтів та пошуку бюджетних можливостей з ІТ-менеджером Олександром Трошаніним.

11. Соціально-правові консультації з питань забезпечення технічними засобами реабілітації та засобами особистої гігієни, згідно Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» (п’ятниця).

Для участі в онлайн заходах необхідно зареєструватись, надіславши інформацію (П.І.Б., контактний телефон, skype) на електронну адресу Центру: .

Організатори Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, Луганська обласна молодіжна ГО «АМІ-СХІД» за всебічної підтримки Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*