На Луганщині проведено обласний форум «Жінки з інвалідністю – міфи та реальність»

На Луганщині проведено обласний форум «Жінки з інвалідністю – міфи та реальність». сєвєродонецьк, обговорення, соціальний захист, форум, інвалідність, floor, clothing, indoor, person, smile, group, posing, footwear, standing, human face. A group of people posing for the camera

На Луганщині проведено обласний форум «Жінки з інвалідністю – міфи та реальність». сєвєродонецьк, обговорення, соціальний захист, форум, інвалідністьУ рамках обласного етапу щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю в місті Сєвєродонецьк проведено обласний форум «Жінки з інвалідністю – міфи та реальність» за підтримки Фонду ООН в галузі народонаселення.

Під час форуму було зауважено, що в Луганській області перебувають на обліку управлінь соціального захисту населення 26,5 тисяч осіб з інвалідністю, із яких 12,6 тисяч – жінки.

Учасники обговорили низку питань, зокрема, щодо соціального захисту осіб з інвалідністю, жінок, протезування, освіти тощо.

Наприкінці заходу визначено основні пріоритети роботи на 2018 рік та найбільш гострі проблемі, які потребують швидкого втручання.

Участь у форумі взяли заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Елеонора Поліщук, позаштатний радник голови облдержадміністрації з питань соціального захисту осіб з інвалідністю Микола Надулічний та представники Департаментів охорони здоров’я, освіти, Луганського обласного відділення фонду соціального страхування, Луганського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів, патрульної поліції Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного, міжнародних організацій.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*