На Луганщині проведено тренінг щодо формування політики раннього втручання

На Луганщині проведено тренінг щодо формування політики раннього втручання. сєвєродонецьк, раннє втручання, тренинг, інвалід, інвалідність, person, wall, indoor, clothing, ceiling, smile, woman, people, standing, group. A group of people standing in a room

На Луганщині проведено тренінг щодо формування політики раннього втручання. сєвєродонецьк, раннє втручання, тренинг, інвалід, інвалідність

29-30 серпня 2017 року в місті Сєвєродонецьк відбувся тренінг за темою: «Формування політики раннього втручання», організаторами якого стали Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна асамблея інвалідів України» за підтримки позаштатного радника голови Луганської облдержадміністрації з питань соціального захисту осіб з інвалідністю Миколи Надулічного та Агенції регіонального розвитку.

Участь у тренінгу взяли заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, представники департаментів соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, архітектури, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центрів соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, Луганської обласної Платформи Всеукраїнського Форуму «Батьки за раннє втручання», позаштатний радник голови облдержадміністрації з питань соціального захисту осіб з інвалідністю Микола Надулічний.

Сьогодні в Луганській області робота по впровадженню послуги «раннє втручання» вже розпочата. В області протягом 2016-2017 років сформовано та пройшли навчання декілька команд, які вже розпочали надання відповідних послуг в окремих містах та районах області.

Створення та розбудова системи раннього втручання для дітей з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень забезпечить створення служби раннього втручання, що складатиметься із окремих регіональних і місцевих центрів (відділень) раннього втручання, структурних підрозділів установ і закладів системи соціального захисту, охорони здоров’я та освіти.

Метою формування раннього втручання є запровадження міждисциплінарної сімейно-центрованої комплексної державної допомоги дітям із порушеннями розвитку та їх сім’ям, спрямованої на розвиток дитини та нормалізацію життя родини.

Ми тільки на початку цього шляху, сподіваємось на підтримку громадськості, адже разом ми маємо зробити ще дуже велику роботу.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*