На Львівщині батьків вчитимуть адвокатувати раннє втручання

На Львівщині батьків вчитимуть адвокатувати раннє втручання. дрогобич, проект, раннє втручання, тренинг, інвалідність, design, graphic, cartoon, screenshot, typography, abstract, text, vector, vector graphics, clipart. A drawing of a face

12 квітня 2019 року у м. Дрогобич Львівської області відбудеться тренінг з адвокації раннього втручання для місцевих батьків дітей з інвалідністю.

Проведуть захід досвідчені активісти-члени львівської регіональної платформи всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання», а також фахівці центру «Джерело». Партнером в організації тренінгу виступає ГО «ДДТЗДІ Надія», яка об’єднує батьків, які виховують дітей з порушенням розвитку у Дрогобицькому районі.

«На цьому тренінгу ми хочемо не лише детально і з власного досвіду розповісти батькам дітей з особливими потребами про послугу раннього втручання, але й розглянути можливості просування і лобіювання її впровадження у цій частині нашого регіону», — пояснює Юлія Аронова, голова ГО «Розправлені крила» і керівник регіональної платформи ВФ «Батьки за РВ».

Захід відбудеться в рамках реалізації проекту «Підвищення спроможності батьківських ГО та співпраця з ОТГ задля впровадження послуги раннього втручання на місцевому рівні», що реалізується Замовником спільно з Громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» в межах впровадження проекту «Батьківська адвокація раннього втручання в Україні – стратегічне планування та регіональні міні-проекти», що реалізує ГС «ВГО «НАІУ» та Міжнародний фонд «Відродження».

Національна Асамблея людей з інвалідністю України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*