На Одещині понад 5 тисяч дітей з інклюзивними потребами отримують гуманітарну допомогу (ФОТО)

На Одещині понад 5 тисяч дітей з інклюзивними потребами отримують гуманітарну допомогу (ФОТО). одещина, гуманітарна допомога, діти, підтримка, інклюзивно-ресурсний центр

На Одещині понад 5 тисяч дітей з інклюзивними потребами отримують гуманітарну допомогу. одещина, гуманітарна допомога, діти, підтримка, інклюзивно-ресурсний центр

В Одесі та області більш ніж 5 тисяч дітей з інклюзивними потребами отримують гуманітарну допомогу, повідомляє сайт Одеси 048.ua.

Про це повідомили в Одеській міськраді.

“З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну Одеський інклюзивно-ресурсний центр №1 не тільки продовжує супровід дітей з інклюзивними потребами, а й забезпечує гуманітарною допомогою вихованців міських центрів.

Частину цієї допомоги міський центр спрямовує і на підтримку дітей інклюзивно-ресурсних центрів Одеської області”, – розповіли в мерії.

Директорка інклюзивно-ресурсного центру №1 Вікторія Пастерначенко розповіла, що допомогу отримують понад 5 тисяч дітей міста та області.

“Ми дякуємо нашим партнерам з різних країн, зокрема Німеччини, Литви, Королівства Норвегії, які працюють з нами на постійній основі. А також нашим колегам з різних регіонів, з якими знаходимося в постійному контакті”, – відзначила Вікторія Пастерначенко.

Зауважимо, що батьки дітей з особливими потребами для отримання допомоги можуть звертатися до керівників тих інклюзивно-ресурсних центрів, у яких вони знаходяться на обліку.

Зиньковский Владислав

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*