Онлайн прес-конференція, присвячена презентації проєкту «Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю»

Онлайн прес-конференція, присвячена презентації проєкту «Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю». допомога, презентація, прес-конференція, проєкт, інвалідність

Онлайн прес-конференція, присвячена презентації проєкту «Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю». допомога, презентація, прес-конференція, проєкт, інвалідність

Громадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» має приємну нагоду запросити Вас на онлайн прес-конференцію, присвячену презентації проєкту «Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю», який реалізовується в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом та презентації онлайн-курсу «Громадські технології для людей з інвалідністю».

Проєкт «Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю» реалізується задля посилення спроможності активістів та лідерів ГО людей з інвалідністю, зокрема представників УТОГ з різних регіонів

України, до просування інтересів людей з інвалідністю, захисту прав на місцевому та державному рівнях через опанування інструментів civic tech.

Онлайн прес-конференція відбудеться на платформі ZOOM 2 грудня 2021 року з 14 до 15 години. Також передбачена трансляція на Фейсбук-сторінках ГО «Паросток», Фонду Східна Європа та платформи Zrozumilo!

Окрім презентації проєкту ми поговоримо про громадські технології та важливість їхнього використання для покращення життя людей з інвалідністю.

А також презентуємо безкоштовний онлайн-курс з перекладом на українську жестову мову «Громадські технології для людей з інвалідністю», який нещодавно вийшов на Освітній онлайн-платформі Zrozumilo.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням.

Контактна особа:
Олена Смірнова (067)109-69-98

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*